منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۲
شناسه خبر: 242744
گروه :خبر
urlقف

معاون فرماندار بستک تلاش در جهت توسعه فرهنگ مطالعه را ضروری دانست و گفت: نشاط علمی هر جامعه ای در گرو مطالعه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه،محمد احمدی ،معاون فرماندار بستک با اشاره به اهمیت توجه به موضوع کتاب و کتابخوانی در جامعه گفت: باید در راستای افزایش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه تلاش کنیم که این راهی برای جهاد علمی و مبارزه با جهل و نادانی است.

 

 

 

 

معاون فرماندار بستک با بیان اینکه بالا بودن سطح کتابخوانی در هر جامعه ای نشان از رشد فرهنگی جامعه است، افزود: مهمترین راه توسعه فرهنگی در هر جامعه اهمیت دادن به کتاب و کتابخوانی است که باید نسبت به این مهم توجه داشته باشیم.
 وی بیان داشت: کتابخوانی باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود که این فرهنگ ابتدا در خانواده ها و بعد از آن به جامعه منتقل می گردد.
احمدی با تاکید بر تلاش و همکاری مسوولان در مسیر اعتلای فرهنگ کتاب و کتاب خوانی افزود: باید با برنامه ریزی منسجم و هدفمند در شهرستان، همکاری همه مسئولان واستفاده از تمام ظرفیت ها، به ترویج فرهنگ کتابخوانی در شهرستان کمک کنیم.

 

وی تجلیل از کتابخوانان برتر، برگزاری مسابقات فرهنگی به صورت آنلاین در سایت کتابخوانان حرفه ای، برگزاری نمایشگاه آثار هنرجویان و اعضای کتابخانه، معرفی کتاب، نویسندگان و قصه  گویی را از دیگر برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در شهرستان بستک عنوان نمود.
انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی