منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۷
شناسه خبر: 352362
گروه :خبر
%d8%ba%d8%b1%d8%a8%d8%a8

یک کارشناس امور زنان گفت:ما نمی خواهیم از غربی ها تقلید کنیم ، در حالی که غربی ها این را می خواهند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ عزیزه مجیدی کارشناس امور زنان استان در گفت‌و گو با خبرنگار سوریاس گفت: اسلام ، تکلیف مسلمانان را در لباس پوشیدن معین کرده است و ما نمی خواهیم از غربی ها تقلید کنیم ، در حالی که غربی ها این را می خواهندو آنها می خواهند جوامع اسلامی ، لباسشان مثل لباس آن ها بوده و علاوه بر این رفتارشان ، بینش شان و ایمان شان مانند آن ها باشد . ارزش های آن ها را ارزش و ضد ارزش های آن ها را نیز ضد ارزش بدانند .

وی ادامه داد: آنها طوری می خواهند مسلمانان را از اسلام دور کنند و اینکه ایران می خواهد مواضع اسلامی را در حرکات لباس ، رفتار رعایت کند بیشترین حمله را می کنند.

این کارشناس امور زنان گفت: غربی ها چون از زن طرز لباس پوشیدن او جسم و جاذبه های زنانه او برای سود جویی بهره می گیرند مخالف پوشش زن هستند آنها حتی با پوشش زنان و دختران نیز مخالفت می کنند و حجاب آن ها را خلاف آزادی می دانند .

مجیدی اظهار داشت: غربی ها به رعایت لباس اسلامی و امثال آن حساسیت نشان می دهند و این از جمله مسائل مهمی است که باید مسلمانان جهان درباره آن بیندیشند غربی ها خانم های مسلمان را به خاطر رعایت حجاب از درس خواندن وداشتن شغل محروم می کنند و معتقدند حجاب و پوشش تکلف آور وسخت است و حضور با حجاب و پوشش در عرصه های اجتماعی امکان پذیر نیست این دیدگاه غربی هاست.

وی ادامه داد: زیرا که ان ها می دانند که وقتی زن مسلمان مطابق با عقیده مذهبی خود لباس بپوشد ، در مقابل تبلیغات مدها و توطئه های آن ها ایستادگی می کند و در طولانی مدت ، جلوی سود جویی آن ها را همچو سدی خواهد گرفت ، لذا لباس پوشیدن زن مسلمان را ، ضد اخلاق ، ضد آزادی و حقوق فردی فریاد می کنند .

این کارشناس امور زنان تصریح کرد: . به نظر آن ها الزام زنان به شکلی از لباس و زی اشتباه است ، اما منع آن ها از پوشیدن لباس و حجاب ایرادی ندارد چرا که مقاصد و اهداف آن ها تنها با این سیاست هاست که تامین می شود.

مجیدی افزود: فرهنگ غربی ها به گونه ای است که اگر نسبت به لباس افراد جوامع در جهت ایجاد حجاب پوشش و لباس تعرض بشود ، همه دنیا را غوغا می کنند ولی اگر در جهت کشف حجاب به لباسی تعرض بشود عکس العملی نشان نمی دهند ،  این واقعیت است و یکی از نشانه های تمدن و نظام جدید غرب می باشد .

وی خاطرنشان کرد:غربی ها حفظ حجاب و پوشش زن را نمی پسندند ، بلکه ابتذال حاکم بر روابط زن و مرد و بهره کشی ناجوانمردانه از زن را نسخه مطلوب در حیات اجتماعی زن می شمارند و خلاف این را نقص حقوق بشر می دانند.

این کارشناس امور زنان افزود: آن ها پایمال کردن حقوق انسان ها را به نام حقوق بشر می پندارند ،  غربی ها و آمریکایی ها برای تهی کردن هر کشوری از پوشش های مهیج استفاده کرده و لباس های زیر زنانه و وسایل شهوترانی را ضمیمه آن می کنند ، برای این که کشورها را به استعمار در آورند .

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند