منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۷:۵۷
شناسه خبر: 284249
گروه :خبر
ohz0_jang-entekhabati

طرفداران یکی از نامزد های انتخاباتی در هرمزگان با بازاریان درگیر شدند و اعضای ستاد یکی از نامزدهای انتخاباتی حوزه شرق هرمزگان برای تبلیغ به زور متوسل شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل، طرفداران یکی از نامزد های انتخاباتی در هرمزگان با بازاریان درگیر شدند و اعضای ستاد یکی از نامزدهای انتخاباتی حوزه شرق هرمزگان برای تبلیغ به زور متوسل شدند.

 

مشکل از آنجا آغاز شد که این اعضای محترم ستاد تبلیغاتی کاندید مجلس شورای اسلامی بدون اجازه از مغازه داران شروع به نصب پوستر تبلیغاتی کردند که با مخالفت شدید کسبه محل و بازاریان مواجه شدند.

 

گوش شنوایی برای این اعتراض ها وجود نداشت و این افراد به کار خود ادامه دادند تا اینکه کار به نزاع و درگیری انجامید.

 

مگر می شود به زور کسی را به حمایت از یک فرد خاص و یا حتی تبلیغ برای آن شخص مجبور کرد؟ چنین رفتاری بسیار دور از شأن و جایگاه یک نماینده مجلس خواهد بود و اعضای این ستاد مطمئن باشند با این اعمال و رفتار نه تنها رأی برای نامزد مطبوع خود جمع نکرده بلکه پاسخ معکوس گرفته اند.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است