منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۹
شناسه خبر: 218716
گروه :خبر
25

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی بندرعباس با بیان اینکه نرخ های سرویس مدارس ساماندهی شده است، اظهار کرد: تعیین نرخ ها براساس شرکت های مصوب شورای اسلامی شهر و تائید شورای ترافیک استان است.

حسین اخلاقی، سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی بندرعباس در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به شروع شدن مدارس گفت: از خانواده های محترم درخواست می شود برای رفت و آمده بچه هایشان از انتخاب سرویس از شرکت‌های مورد تأئید سازمان تاکسیرانی و آموزش و پرورش استفاده کنند.

 

وی افزود: خودروهای ساماندهی شده دارای بیمه نامه و مجوز آنها براساس شرایط و ضوابط اند و هماهنگی لازم را پلیس راهور صورت گرفته است.
اخلاقی با بیان اینکه نرخ های سرویس مدارس ساماندهی شده است،  اظهار کرد: تعیین نرخ ها براساس شرکت های مصوب شورای اسلامی شهر و تائید شورای ترافیک استان است.
سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی بندرعباس تصریح کرد :از خانواده های محترم درخواست می شود برای حفظ امنیت فرزندان فقط از خودروهای مجوزدار تحت پوشش شرکت‌های سرویس مدارس استفاده کنند.
اخلاقی خاطر نشان کرد:شرکت های که می توانند برای دانش آموزان استفاده کرد از جمله:طاها گستر امیر بندر، ماندگار خدمات هاشمی، تک ستاره آرامش گیلان، لیان گستر، غدیر هرمزگان، رعنا خدمات بندر، سریع خدمات سرریگ بندر، نقش پردازان فراز ساحل، شکوفه یاران خلیج فارس و شکوه پویا هرمزگان که زیر نظر سازمان تاکسیرانی اند.
انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است