منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۶
شناسه خبر: 220958
گروه :خبر
image379035

وزیر امور اقتصاد و دارایی در رابطه با لایحه اصلاح نظام بانکی گفت: مراحل تدوین لایحه به پایان رسیده و تا دوهفته دیگر به هیات دولت داده می شود.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ علی طیب نیا در حاشیه آغاز نخستین همایش صنعت آهن و فولاد کیش با اشاره به اینکه نرخ ارز بر اساس مصلحت کشور و میزان صادرات و واردت تعیین می شود گفت: نوسانات ارز محدود بوده و جای نگرانی وجود ندارد و دولت در این زمینه تصمیم گیری های لازم تا سال 95 را انجام می دهد.

 
وی همچنین با تاکید بر اینکه تلاش شده است تا با وجود نوسانات و کاهش قیمت نفت با برنامه ریزی، سیاست کاهش تورم و کسب رونق اقتصادی مشکلات مهار شود گفت: از نیمه سال گذشته قیمتت نفت کاهش پیدا کرده است که معمولا نوسانات رونق و رکود اقتصاد ایران وابستگی شدید به نفت دارد.

 
طیب نیا در رابطه با میزان رشد اقتصادی در نیمه اول سال اظهار کرد: آمار و اطلاعاتی هنوز تهیه نشده است باید بانک مرکزی گزارش اولیه خود را بدهد تا بر اساس آن تصمیم گیری و قضاوت شود.

 
وی آینده رشد اقتصادی را امیدوار کننده دانست و افزود:شرایط در حال تغییر است و در ماه های آینده تغییرات زیادی در عرصه اقتصاد خواهیم داشت.

 
نخستین کنفرانس صنعت آهن و فولاد کشور با حضور علی طیب نیا وزیر امور اقتصاد و دارایی، مهدی کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، جمعی از مدیران شرکت های بزرگ فعال در حوزه صنعت فولاد و آهن و شرکت خارجی از 25 کشور در مرکز همایش های بین الملی در جزیره کیش به مدت دو روز برگزار شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است