منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۰
شناسه خبر: 266375
گروه :خبر
1

تیم فوتبال سیبه کوخرد با برتری 2_0 مقابل شهاب سلیمانی میناب به نخستین پیروزی خود در لیگ برتر استان دست پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، از هفته پنجم لیگ برتر فوتبال استان عصر روز جمعه نماینده شهرستان بستک تیم فوتبال سیبه کوخرد در زمین چمن مصنوعی این شهرستان میزبان شهاب سلیمانی بود، که شاگردان نظام الدین تاجی پور با دو گل نجیب کوچکی و عزت الله گلی میهمان خود را شکست دادند تا به نخستین پیروزی خود در این رقابتها دست پیدا کند.
نماینده شهرستان بستک در این دیدار، بازی کاملا برتر و هجومی را در دستور کار خود قرار داده بود که در همان نیمه نخست دو بار دروازه نماینده میناب رو باز کرد تا این نتیجه تا پایان بازی حفظ شود و سیبه رو در جدول 6امتیازی کند.
شهاب سلمانی هم در امتیاز 3باقی ماند.

اما دیگر نماینده شهرستان بستک گازال جناح  که میزبان جنوب برکه دوکای پارسیان بود 3_2 بازی را واگذار کرد تا سومین شکست پیاپی خود را به ثبت برساند .

در حالی این نتیجه به دست امد که شاگردان اقای جان جان در تیم گازال 2_1 از حریف خود پیش بودند اما در پایان 3_2بازی را واگذار کردند تا با ثبت سومین شکست پیاپی به نیمه دوم جدول سقوط کند.

گلهای نماینده شهرستان بستک در این دیدار منصور و اسحاق دوحرف به ثمر رساندند.
اما نقطه جالب توجه این دیدار حضور صالح رخ یا به عبارتی محمد رخ بود بازیکنی که گفته می شد، به دلیل جعل اسناد دو سال از حضور در میادین رسمی ورزشی  محروم است اما در این دیدار برای نماینده پارسیان توپ زد.
صالح رخ یا به عبارتی محمد رخ در لیگ دو استان سال جاری برای بهزستی کمشک بازی می کرد که بعد از مشخص شدن این بازیکن مبنی بر اینکه  به اسم جعلی و به جای محمد برادرش بازی می کرد باعث شد تا هم بهزستی از رسیدن به مرحله پلی اف باز بماند و هم این بازیکن دو سال از مستطیل سبز فاصله بگیرد، حالا چه اتفاقی افتاده  که به یکباره و کمتر از پنج ماه این بازیکن به میادین بازگشته؟؟ سوالی است که بعد از حضور رخ در ترکیب برکه دوکا به ذهن دوستداران فوتبال استان رسید؟ صالح رخ یا محمد رخ مگر محروم نیست؟؟پاسخ این سوال وسوالات مبهم دیگر در مورد بازگشت این بازیکن ذهن ها رو به خود مشغول کرده است.

گازال جناح در امتیاز 6باقی ماند و نماینده پارسیان 10امتیازی شد.

گفتنی ایست هفته ششم این پیکارها سه شنبه 22دی ماه برگزار خواهد شد که طبق برنامه سیبه کوخرد و گازال جناح به ترتیب به مصاف اروند سورو و شهرداری نوین بندرعباس خواهند رفت.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است