منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۱
شناسه خبر: 189263
گروه :خبر
روابط عمومی ها و خبرنگاران بشاگرد

اولین جلسه هم اندیشی روابط عمومی ها و خبرنگاران شهرستان بشاگرد با حضور معاون فرماندار این شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، در این جلسه ابتدا روابط عمومی های ادارات شهرستان بشاگرد و همچنین خبرنگاران ضمن معرفی خود، مشکلات و راهکارهایی را برای اطلاع رسانی بهتر و دقیق تر در شهرستان مطرح کردند.

بیشترین تاکید روابط عمومی ها و خبرنگاران بر راه اندازی خانه مطبوعات شهرستان، راه اندازی مراکز خبری، فرهنگی، مطبوعاتی، برگزاری دوره های خبرنگاری در شهرستان و مشکل همیشگی اینترنت بود.

 حسین باباخانی معاون فرماندار بشاگرد گفت : روابط عمومی ها باید تحولات و مسائل مختلفی که رخ می دهد را به خوبی رصد کنند و اخبار خود را در اختیار اقشار مختلف مردم قرار دهند.

باباخانی اظهار کرد: کار روابط عمومی و خبرگزاری ها از حساسیت ویژه ای برخوردار است و این امر رسالت روابط عمومی و خبرنگار را سنگین تر می کند.

وی با اشاره به وظیفه خطیر فعالیت در عرصه روابط عمومی و اطلاع رسانی، خاطر نشان کرد: تمام کسانی که در حوزه رسانه فعالیت می کنند باید از دقت، درایت و هوشمندی خاصی برخوردار باشند.

معاون فرماندار شهرستان بشاگرد گفت: شناسایی ظرفیت های شهرستان بشاگرد به خوبی صورت پذیرفته است و در حال حاضر وظیفه روابط عمومی ها و خبرنگاران است که در این زمینه اطلاع رسانی کنند.

باباخانی تاکید کرد: کلمه محرومیت باید کم کم از شهرستان بشاگرد برداشته شود و با جذب سرمایه گذاران و اطلاع رسانی دقیق در جهت شناساندن ظرفیت های شهرستان این امر عملی است و نقش خبرگزاری ها در این زمینه بسیار مهم و ضروری است و می توانند با اطلاع رسانی دقیق زمینه جذب سرمایه گذار را فراهم کنند.

معاون فرماندار بشاگرد بر لزوم اطلاع رسانی منصفانه در انتخابات پیش رو تاکید کرد و گفت : انتخابات آبروی هر ملت و هر دولتی است و نقش خبرنگاران در تجزیه و تحلیل اخبار انتخاباتی به صورت صحیح بسیار حیاتی است.

وی با تاکید بر اینکه آرامش انتخاباتی در جمع مردم باید حفظ شود افزود: خبرگزاری ها باید شور و نشاط انتخاباتی را در بین اقشار مختلف مردم فراهم کنند.

حسین باباخانی اظهار داشت: یکی از وظایف روابط عمومی ها افکار سنجی است و روابط عمومی ها باید هماهنگی و تعامل با رسانه ها و خبرنگاران جهت انعکاس  فعالیتها وعملکرد حوزه کاری هر ارگان و ادرات را داشته باشند.

وی اضافه کرد : فراهم کردن زمینه ارتباط بیشتر مدیران دستگاههای اجرایی با مردم و رسانه ها، اطلاع رسانی خدمات، فعالیت ها و علمکردهای دستگاههای اجرایی و پاسخگویی به مطالبات مردم از دیگر مواردی است که روابط عمومی ها باید به آنها توجه بیشتری داشته باشند.

معاون فرماندار بشاگرد گفت: در عصر امروز اینترنت نقش بسیار مهمی را در اطلاع رسانی دقیق و به موقع دارد و بحث سرعت و افزایش پهنای باند اینترنت شهرستان در دستور کار ما قرار دارد و در این زمینه قول های مساعدی از سوی مسئولان مربوطه گرفته شده است که امیدواریم به زودی مشکل اینترنت شهرستان بشاگرد برطرف شود

باباخانی در پایان بر لزوم تعامل بیشتر بین روابط عمومی ها و خبرنگاران تاکید کرد و گفت: تمام ادارات و سازمان های شهرستان بشاگرد موظف هستند طی چند هفته آینده روابط عمومی خود را معرفی کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *




تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر