منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۳۲
شناسه خبر: 185972
گروه :خبر
IMG_20150514_202706

جشنواره حرکت را مکانی برای بروز استعدادهای کانون ها در زمینه انسجام فرهنگی ، علمی و ایجاد حرکت پایدار و با نشاط دانشگاهی دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس،جامعه دانشگاهی استان هرمزگان، با عبور از مرحله رشد به مرحله بلوغ و بالندگی خود قدم گذاشته و در راستای رسیدن به جایگاهی که شایسته آن است حرکت خود را آغاز نموده است .

در راستا با تلاش های شبانه روزی، اساتید و دانشجویان این خطه نیلگون، اکنون شاهد برپایی جشنواره ملی حرکت که برای نخستین بار در دانشگاه هرمزگان هستیم .
این جشنواره متشکل از فعالیتهای یکساله انجمن ها ی علمی و تشکلات دانشجویی دانشگاه هرمزگان است که با حضور دبیر جشنواره ملی حرکت، کارشناسان فرهنگی وزارت علوم و فناوری در دانشگاه هرمزگان شاهد برگزاری اختتامیه آن و تقدیر از برگزیدگان بودیم.
در این مراسم شیخی، ریاست دانشگاه با بیان سیاست های کلی دانشگاه در امور فرهنگی، همه دانشجویان را دعوت به انجام فعالیتهای فرهنگی در سطح کشوری دعوت نمود و جشنواره حرکت را مکانی برای بروز استعدادهای کانون ها در زمینه انسجام فرهنگی ، علمی و ایجاد حرکت پایدار و با نشاط دانشگاهی دانست.
در این مراسم معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هرمزگان ضمن بیان گزارشی از روند برگزاری این جشنواره گفت: از ۴۱ انجمن این دانشگاه ، ۲۱ انجمن در این جشنواره دستاوردهای علمی خود را در قالب ۲۱ غرفه عرضه کردند.
عباس مرادی معیار انتخاب انجمن برتر را محتوای علمی دستاوردهای ارائه شده در هر غرفه و سبک مدیریت و تزئینات ظاهری غرفه ها بیان کرد.
انجمن های برگزیده استان ،آبان امسال در جشنواره کشوری حرکت در مشهد شرکت می کنند.

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی