منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۴
شناسه خبر: 191387
گروه :خبر

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی در رابطه با نحوه تغییر پذیرش دانشجویان در این دانشگاه گفت: با تغییر نحوه پذیرش دانشجو، راه‌اندازی دوره‌های پودمانی را جزء برنامه‌های اساسی قرار می‌دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، محمد اخباری سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به تغییر پذیرش دانشجو در این دانشگاه گفت: تغییر پذیرش به این صورت انجام می‌شود که فقط به کاردانی و کارشناسی بسنده نمی‌کنیم، راه‌اندازی دوره‌های پودمانی جزء کارهای اساسی ما است تا بحث مدرک گرایی را از بین ببریم.

وی افزود: می‌خواهیم تمام مراکز علمی‌کاربردی در زمینه پودمان تلاش کنند تا بتوانیم دوره‌های پودمانی را برای اقشار مردم داشته باشیم.

اخباری گفت: در همین زمینه با اتاق اصناف تهران مذاکره کردیم که برای شاغلان مشاغل مختلف دوره‌های پودمانی برگزار شود که پس از کسب صلاحیت در پودمان به آن‌ها پروانه کسب تعلق گیرد. در این صورت در راستای دانش‌بنیان کردن اقتصاد قدم برمی‌داریم و امیدواریم با همکاری مجموعه‌های دولت و بخش خصوصی این بحث را پیش‌ ببریم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است