منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۱
شناسه خبر: 227337
گروه :خبر
ContentImages_59783

امام جمعه شهرستان حاجی آباد گفت: مذاکره با آمریکا برای ما ضررهای فراوانی دارد و نجات اقتصاد کشور رفتن به سمت آمریکا نیست.

ContentImages_59783
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام مختاری در جمع هنرمندان واقعه غدیر با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در زمینه نفوذ آمریکا اظهار کرد: مقام معظم رهبری دلسوزترین فرد در جهان اسلام و نسبت به اسلام و مملکت ایران است و عالی ترین دیدبان که هم مسائل داخل و هم خارج از کشور را به خوبی رصد می کند و به نقشه های دشمن اشراف دارد در سخنرانی روز گذشته خود با تمام وجود ابراز نگرانی کردند، بخاطر نفوذ آمریکا و حجت را بر همه تمام کردند و کار را یکسره نمودند.
مختاری در ادامه بیان داشت: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند مذاکره با آمریکا برای کشور ما ضررهای فروانی دارد و هیچ منفعتی ندارد.
مختاری در ادامه یادآور شد: قبل از انقلاب که ما مرگ بر آمریکا نمی گفتیم و آمریکا در کشور ما بود و کامل اختیار تمام داشت شاه، کابینه، مجلس کلا در اختیار امریکا بود چه کاری برای کشور ما کردند در زمان طاغوت کدام صنعت، دانش، تکنولوژی و چه اثرگذاری در دنیا داشتیم وجود آمریکایی جزء غارت منابع و نفت کشور چیز دیگری براما نداشت انها اموال ما را چپاول و نسبت به مسئولین و مردم ما بی حرمتی می کردند.
وی در ادامه تصریح کرد: امروز عربستان یک کشور کاملا تحت نفوذ آمریکا است آیا شما تکنولوزی علم دانشمند صنعت در عربستان می بینید حتی آب خوردنش هم وابسته به آمریکاست اگر روزی آمریکا و همپیمانانش بخواهند از این کشور بروند زیر پایشون هم عربستانی ها نمی توانند جارو کنند، عربستان یک کشور صد درصد مصرفی است که تمام پول آن از ورود حجاج و نفت می باشد که اگر این دو نباشد مردم عربستان 20 روز هم نمی توانند دوام بیاورند این حاصل نفوذ آمریکاست.
وی در ادامه تصریح کرد:کلنگ انرژی هسته ای در کشور ما قبل از انقلاب زده شد و همزمان با کشور ما در مصر هم این کار صورت گرفت، ایران انقلاب کرد و تو دهن آمریکا زد و مرگ بر امریکا هم گفتیم الان جزء 8 کشور صاحب انرژی هسته ای هستیم مصر قبل از انقلاب ما تحت نفوذ آمریکا بعد از انقلاب تحت نفوذ آمریکا و بعد از انقلاب خودشان هم همین طور ایا یک خشت روی خشت هسته ای ان گذاشته شده است این واقعیت نفوذ آمریکاست.
مختاری ادامه داد: ما برای این کشور زحمت های زیادی کشیدیم جوانان ما و مسئولین همه شبانه روزی زحمت می کشند و در حال حاضر ما یک کشور روبه رشدی هستیم، چرا باید بریم تحت نفوذ آمریکا و حاصل نفوذ آمریکا چیزی جزء توقف وابستگی نیست امریکاییها ذره ای هم به ما کمک نمی کنند.
امام جمعه شهرستان در ادامه تاکید کرد:امروز شما هنرمندان دلسوز یک کاری برای این مسئله به صورت نمایش در زمینه ضد نفوذ آمریکا طراحی کنید و به نمایش بگذارید.
حجت الاسلام مختاری در ادامه با اشاره به نمایش واقعه غدیر گفت: علی بن ابى طالب علیه السّلام فضیلت‏هاى بى‏شماری دارد هر کس یکى از آنها را نقل کند واقرار هم به آن فضیلت داشته باشد خداوند گناهان گذشته و آینده‏ى او را بیامرزد و هر کس فضیلتى را از او بنویسد تا آنگاه که آن نوشته باقى باشد فرشتگان برایش طلب آمرزش کنند.
مختاری در ادامه افزود: شما هنرمندان با زبان گویای هنر کاری کردید که بخشی از واقعه غدیر و این فضیلت مولا امیر المومنین در ذهن مردم بماند و یک کار بسیار بزرگ و پر اجری است .
مختاری در ادامه تصریح کرد: یکی از بهترین رسانه ها هنر است و هنر ابزاری در رساندن یک پیام است و باید این پیام حاوی محتوای خوب و فردی که مشاهده می کند در راه بندگی خدا قرار گیرد، هنری که در مسیر بنگی خداوند باشد می شود شریف است و نمایش تئاتر باید مردم را به خدا نزدیک کند.

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود