منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۲
شناسه خبر: 307580
گروه :خبر
IMG_7979_4420

معاون فرماندار رودان گفت: هرگونه فعالیت و خدماتی که در شورای مبارزه با مواد مخدر صورت گیرد، برای مردم فهیم و فرهنگی رودان و پرورش یک نسل جوان سالم و برومند است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از رودان نیوز؛کورش نیک طبع معاون فرماندار رودان در جلسه شورای مواد مخدر شهرستان رودان، گفت: هرگونه فعالیت و خدماتی که در شورای مبارزه با مواد مخدر صورت گیرد برای مردم فهیم و فرهنگی  رودان و پرورش یک نسل جوان سالم و برومند است و تلاش شود خدمات قابل توجه و شایانی ارائه گردد و این موضوع با مشارکت مثبت و همه جانبه تمامی اعضاء محقق می شود.

 

نیک طبع با بیان اینکه هر گونه فعالیت در حوزه مبارزه با مواد مخدر یک کار فرهنگی محسوب می شود، اظهار کرد: در امور فرهنگی همواره مطابق با تغییرات که در جامعه حاصل می گردد نتایج هم دستخوش تغییر است.

 

معاون فرماندار رودان افزود : در این گونه موارد با توجه به برقراری ارتباط مستقیم با یک اجتماع از مردم فهیم و منطقی، با تحول در نتیجه کار مواجه شده که این موضوع اثر گذاری مثبت و نمایان آن را کمرنگ می کند.

 

وی ادامه داد: برای فعالیت مستمر و با برنامه ریزی در شورای مبارزه با مواد مخدر یک طرح کارشناسی شده تدوین و تمامی اعضاء مطابق با طرح ارائه شده در حد وظیفه دستگاه اجرایی خود فعالیت نمایند.

 

معاون فرماندار رودان در پایان خواستار ارائه نظرات کارشانسی شده و جامع به همراه تصمیمات و پیشنهادات مناسب و اثر گذار توسط اعضاء در جلسات آینده شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان شد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است