منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۵
شناسه خبر: 324363
گروه :خبر
IMG_8437

مسئول دفتر نوآوری دانشگاه پیام نور بندر خمیر بیان کرد: پارک فناوری می تواند شرکت های کوچک و متوسط رشد یافته، پژوهشگاه ها و مراکز تحقیق و توسعه (R&D) شرکت های بزرگ و انجمن های علمی را پذیرش نماید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس؛ احمد بازماندگان، مسئول دفتر نوآوری دانشگاه پیام نور بندر خمیر با بیان اینکه شرکت رشد یافته شرکتی است که از لحاظ ترکیب نیروی انسانی به وضعیت با ثباتی رسیده باشد،گفت: این چنین شرکتها باید دارای وضعیت و تشکیلات اداری مناسب و همچنین نیروهای با تحصیلات و تخصص دانشگاهی به صورت تمام وقت بوده که توسط شرکت نیز بیمه می شوند. همچنین ساختار (چارت) سازمانی شرکت تعریف شده و امور شرکت براساس آن اجرا می گردد.

 

مسئول دفتر نوآوری دانشگاه پیام نور بندر  با اشاره اینکه خلاقیت یکی از ویژگی های انسان است که با استعداد الهی می تواند بسیاری از چیزها را خـلق نـمـایـد، اظهار کرد: چـنـانچه خلاقیت و نوآوری را از صحنه زندگی بشر کنار بگذاریم، در واقع تیر خلاص به حرکت، پویایی، بقا و حیات زندگی بشر زده ایم زیرا رکود و تکرار حقیرانه زندگی مساوی مرگ و نابودی است.

 

وی خاطر نشان کرد: پارک فناوری می تواند شرکت های کوچک و متوسط رشد یافته، پژوهشگاه ها و مراکز تحقیق و توسعه (R&D) شرکت های بزرگ و انجمن های علمی را پذیرش نماید.

 

احمد زاهری ریاست دانشگاه پیام نور بندر خمیر احمد زاهری در ادامه درباره پارک علم و فناوری به ایراد سخنرانی پرداخت و بحث و تبادل نظر درخصوص چگونگی ارائه طرح های جدید و نوآور و ایده تازه با دانش آموزان حاضر در جلسه صورت پذیرفت.

 

لازم به ذکر است در این نمایشگاه دانش آموزان برتر که طرح های آنها در استان هرمزگان مقام آورده بودند حضور داشتند و طرح های خود را به نمایش گذاشتند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است