منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۱
شناسه خبر: 312192
گروه :خبر
13950209000607_PhotoA

۱۳۶ داوطلب نمایندگی مجلس برای کسب ۶۸ کرسی باقیمانده در مرحله دوم انتخابات با یکدیگر رقابت خواهند کرد تا پرونده دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بسته شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مرحله اول انتخابات دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه هفتم اسفندماه سال 1394 در سراسر کشور برگزار و در آن تکلیف 207 حوزه نمایندگی مشخص شد که در نتیجه 222 منتخب ملت مشخص شدند.

به این ترتیب امروز جمعه دهم اردیبهشت‌ماه 136 داوطلب نمایندگی مجلس برای کسب 68 کرسی باقیمانده در 55 حوزه انتخابیه و 21 استان در مرحله دوم انتخابات با یکدیگر رقابت خواهند کرد تا پرونده دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز بسته شود.

دور دوم انتخابات امروز جمعه در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل اصفهان، ایلام، بوشهر، استان تهران، استان چهار محال و بختیاری، خراسان رضوی، خوزستان، زنجان، فارس،‌کردستان، کرمانشاه،‌گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، استان مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد برگزار می‌شود.

أخذ رأی دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در 21 استان کشور آغاز شد

فرآیند اخذ رای دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی با دستور وزیر کشور راس ساعت 8 صبح امروز در 15 هزار و 350 شعبه و در 21 استان کشور آغاز شد.

اخذ رای تا ساعت 19 ادامه دارد/ مدارکی دال بر دخالت دولت در انتخابات بدست ما نرسیده است

وزیر کشور گفت: اخذ رای در دور دوم انتخابات از ساعت 8 صبح امروز تا ساعت 19 ادامه خواهد داشت.

اشراف کامل امنیتی و انتظامی برای برگزاری انتخابات/ در هیچ کدام از استان‌ها مشکل امنیتی نداریم

سخنگوی وزارت کشور از اشراف کامل دستگاه‌های امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی برای برگزاری انتخابات در امنیت کامل خبر داد.

رای دهندگان در مرحله دوم منحصراً در حوزه انتخابیه‌ای که درمرحله اول رای داده‌اند می‌توانند رای دهند

در اطلاعیه شماره 103 ستاد انتخابات کشور آمده است که رای دهندگان در مرحله دوم منحصراً در حوزه انتخابیه‌ای که درمرحله اول رای داده‌اند می‌توانند رای دهند.

اطلاعیه شماره 104 ستاد انتخابات کشور صادر شد/کلیه شعب اخذ رأی مرحله دوم انتخابات آماده اخذ رأی می‌باشند

ستاد انتخابات کشور اعلام کرد کلیه شعب اخذ رأی مرحله دوم انتخابات آماده اخذ رأی می‌باشند.

اطلاعیه شماره 105 ستاد انتخابات کشور: اعضای شعب حتماً یک دستگاه رادیو را روشن نگهدارند

ستاد انتخابات کشور اعلام کرد که اعضای شعب ثبت‌نام و اخذ رای حتماً در شعبه اخذ رای در تمام طول مدت اخذ رای یک دستگاه رادیو را روشن نگهدارند تا دستورالعمل‌های فوری ستاد انتخابات کشور را مورد عمل قرار دهند.

اطلاعیه شماره 106 ستاد انتخابات کشور: آثار تبلیغاتی متعلق به نامزدهای انتخاباتی نباید در محل شعبه و اطراف آن وجود داشته باشد

ستاد انتخابات کشور اعلام کرد که اوراق و آثار تبلیغاتی متعلق به نامزدهای انتخاباتی به هیچ‌عنوان نباید در محل شعبه اخذ رأی و اطراف درب ورودی و خروجی آن وجود داشته باشد.

اطلاعیه شماره 107 ستاد انتخابات کشور: رأی دهندگان کارت یا شماره ملی خود را حتماً به همراه داشته باشند

ستاد انتخابات کشور اعلام کرد اخذ رأی در تمام شعب ثابت و سیار فقط با ارائه شناسنامه رأی دهند توسط شخص رأی دهنده امکان‌پذیر است.

اطلاعیه شماره 108 ستاد انتخابات کشور: درهنگام نوشتن آراء، مشخصات نامزدهای مورد نظر به صورت کامل و خوانا قید شود

ستاد انتخابات کشور از رأی دهندگان خواست تا درهنگام نوشتن آراء، مشخصات نامزدهای مورد نظر خود را که شامل نام، نام خانوادگی، کد و یا شهرت ایشان می‌باشد، به صورت کامل و خوانا قید کنند.

اطلاعیه شماره 109 ستاد انتخابات کشور: دارندگان شناسنامه بدون عکس نیز می‌توانند رأی دهند

ستاد انتخابات کشور اعلام کرد دارندگان شناسنامه بدون عکس نیز می‌توانند در انتخابات شرکت کرده و رأی دهند.

نحوه ضرب مهر انتخابات در شناسنامه رای‌دهندگان تشریح شد

در اطلاعیه شماره 110 ستاد انتخابات کشور نحوه ضرب مهر انتخابات در شناسنامه رای‌دهندگان برای دور دوم دهمین دوره انتخابات مجلس تشریح شد.

اجازه خرید و فروش رای را نمی‌دهیم/ انتخابات در استان تهران تا ساعت 18 ادامه دارد

استاندار تهران در واکنش به برخی خبرها مبنی بر خرید و فروش رای در برخی از شهرستان‌های سه حوزه انتخابیه که انتخابات در آنجا برگزار می‌شود گفت: ما اجازه چنین کاری را نخواهیم داد.

اطلاعیه شماره 111 ستاد انتخابات: تنها اطلاعیه‌هایی که از صدا و سیما منتشر می‌شوند معتبر است

ستاد انتخابات کشور اعلام کرد که تنها اطلاعیه‌هایی که این ستاد صادر و از صدا و سیما منتشر می‌شود معتبر است.

اطلاعیه شماره 112 ستاد انتخابات کشور: مهر انتخابات در صورت پر شدن انتخابات شناسنامه رأی دهندگان در قسمت توضیحات ضرب شود

ستاد انتخابات کشور پیرو اطلاعیه شماره 110 در خصوص محل ضرب مهر انتخابات، اطلاعیه شماره 112 را صادر کرد.

نتایج نهایی انتخابات تا ساعات اولیه فردا اعلام می‌شود/ مشکل امنیتی نداریم

رئیس ستاد انتخاباتی کشور گفت: نتایج نهایی و تکمیلی دور دوم انتخابات مجلس تا ساعات اولیه صبح فردا اعلام می‌شود.

اطلاعیه شماره 113 ستاد انتخابات کشور: نمایندگان نامزدهای انتخاباتی هر گونه تخلف را به هیات‌های اجرایی کتباً گزارش دهند

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 113 اعلام کرد: نمایندگان محترم نامزدهای انتخاباتی نیز می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف بدون دخالت در امور اجرایی مراتب را به هیات‌های اجرایی یا نظارت شهرستان یا بخش کتبا گزارش کنند.

صدور 16 هزار کارت برای نمایندگان نامزدهای دور دوم انتخابات

سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات گفت: بیش از 16 هزار کارت برای نمایندگان نامزدها جهت حضور در شعب اخذ رای صادر شده است.

سن رأی‌دهندگان در دوره دوم انتخابات مجلس 18 سال تمام است

در اطلاعیه شماره 114 ستاد انتخابات کشور آمده است؛ متولدین روز 10 اردیبهشت ماه سال 1377 و قبل از آن می توانند با حضور در شعب اخذ رأی، اولین حضور خود را در انتخابات به ثبت رسانده و رأی بدهند.

افراد بی‌سواد یا دارای نقص عضو به همراه یکی از اعضای خانواده پای صندوق رای بروند

در اطلاعیه شماره 115 ستا انتخابات کشور از هموطنانی که از نعمت سواد محرومند و یا به دلیل نقص عضو قادر به نوشتن رأی خود نیستند خواسته است که برای شرکت در انتخابات و دادن رأی به همراه شخصی با سواد از افراد خانواده و یا فردی مورد اعتماد، به شعب اخذ رأی مراجعه کنند.

اطلاعیه شماره (1) هیات مرکزی نظارت بر انتخابات: هیچ شخص یا مجموعه‌ای غیر از هیأت‌های نظارت و ناظرین شعب حق دخالت در امر نظارت بر انتخابات را ندارند

هیات مرکزی نظارت بر انتخابات مرحله دوم دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: هیچ شخص یا مجموعه‌ای حق دخالت در امر نظارت بر انتخابات را ندارد.

اخذ رأی حتی در بیمارستان‌ها و پادگان‌ها منوط به ارائه شناسنامه است

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 116 از اعضای شعب اخذ رأی سیار در سراسر کشور خواست تا از رأی دهندگان حتی در بیمارستان‌ها و پادگان‌ها نیز صرفا در قبال ارائه شناسنامه باید رأی گیری به عمل آید.

اطلاعیه شماره (2) هیات مرکزی نظارت بر انتخابات: آمادگی شورای نگهبان جهت دریافت گزارش‌های مردمی برای حفظ سلامت انتخابات و صیانت از آرا

هیات مرکزی نظارت بر انتخابات مرحله دوم دهمین دوره مجلس شورای اسلامی دز اطلاعیه‌ شماره 2 آمادگی خود را جهت دریافت گزارش‌های مردمی اعلام کرد.

این خبر بروز رسانی‌ می‌شود……

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است