منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۲
شناسه خبر: 312618
گروه :خبر
۲۰۱۶۰۴۲۹_۲۰۵۵۰۶

در دومین مرحله از دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، خالد رمزم نژاد توانست اکثریت آراء جزیره کیش را به نام خود رقم بزند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  کیش پرس، در پایان شب گذشته و پس از شمارش آراء صندوق های انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کیش، اکثریت آراء به اصلاح طلبان رسید.

 

بنابر این گزارش، از میزان 4 هزار و 422 رای مأخوذه در کیش خالد زمزم نژاد توانست با کسب 2 هزار و 551 رای در برابر  یک هزار و 871 رای احمد جباری کرسی بهارستان را از آن خود کند.

 

گفتنی از 20 هزار تعرفه ای که در اختیار 21 شعبه انتخاباتی در بخش کیش قرار گرفته بود 4 هزار و 422 تعرفه به مصرف انتخاباتی رسید و باقی مانده تعرفه ها بدون تعرفه باطله به مسئولان تحویل داده شد.

 

در مرحله اول انتخابات در غرب استان هرمزگان ( بندرلنگه، بستک و پارسیان) از میان 10 کاندیدای شرکت کننده در رقابت های انتخاباتی، از مجموع آراء 120 هزار و 550 رای، خالد زمزم نزاد با 29 هزار و 997 رای و احمد جباری با 29 هزار و 150 رای توانستند به مرحله دوم راه پیدا کنند.

 

جزیره کیش با 92 کیلومتر مساحت در میان آب های گرم خلیج همیشه فارس از توابع بندر لنگه، در مرحله اول انتخابات مشارکت بیش از 80 درصد از ساکنان و گردشگران را به خود اختصاص داد. در مرحله دوم نیز با وجود شرایط خاص انتخاباتی ساکنان جزیره کیش مشارکت خوبی در انتخابات داشتند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است