منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۴
شناسه خبر: 313419
گروه :خبر
13950203000262_PhotoA

روزنا‌مه‌های اصلاح‌طلب با ارائه آمارهای متناقض از دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خود را پیروز انتخابات معرفی کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، پس از اعلام نتایج دور دوم انتخابات مجلس دهم در برخی حوزه های انتخاباتی باقی ‌مانده، روزنامه‌های اصلاح‌طلب آمارهای متناقضی را از نتایج کامل این انتخابات منتشر کردند.

روزنامه اعتماد، در گزارشی با رسم جدول، اصلاح‌طلبان راه یافته به مجلس را 121 نفر و اصولگرایان را 83 نفر اعلام کرد.

همچنین روزنامه شرق، در آماری متناقض، 5 نفر دیگر را به اصلاح‌طلبان اضافه کرد و تعداد آنها را به 126 نفر افزایش داد! و 3 نفر را نیز از اصولگرایان کم کرد تا تعداد اصولگرایان مجلس دهم به زعم این روزنامه تنها 80 نفر باشد.

روزنامه آفتاب هم اصلاح‌طلبان مجلس را 122 نفر عنوان کرد؛ تا نه آن 126 نفر شرق باشد نه آن 121 نفر اعتماد.

اما روزنامه اصلاح‌طلب نزدیک به هاشمی رفسنجانی، یعنی آرمان، در اعلام نتیجه انتخبات نامی از اصلاح‌طلبان نبرد!

این روزنامه در گزارشی نوشت: بر اساس آمار‌های مرحله اول و مرحله دوم انتخابات مجلس، در مجموع 122 نفر از کاندیداهای لیست امید به مجلس دهم راه یافتند.

روزنامه دولتی ایران نیز از این قافله عقب نماند و آمار خود را ارائه کرد، بر اساس آمار روزنامه ایران، که در آن نامی از اصلاح‌طلبان عنوان نشده است؛ 117 نفر از لیست امید و تنها 72 اصولگرا وارد ساختمان سبز بهارستان خواهند شد.

و این هم نتایج انتخابات از نگاه روزنامه قانون:

بر اساس نتایج به دست آمده کاندیدای لیست امید با به دست آوردن 120 کرسی توانستند اکثریت مجلس دهم باشند. اصولگرایان با 83 کرسی بعد از اصلاح طلبان قرار دارند و درنهایت مستقلین با 81 کرسی بعد از اصولگرایان قرار دارند.

در بررسی های صورت گرفته، اصولگرایان 126کرسی، اصلاح طلبان 112 کرسی، مستقلین 42 کرسی و اعتدال گرایان نیز 9 کرسی را در انتخابات مجلس دهم از آن خود کردند.

نتایج کامل انتخابات مجلس دهم به تفکیک هر استان را اینجا بخوانید

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند