منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۵
شناسه خبر: 183844
گروه :خبر

گفته می شود طرفین موفق شدند به توافق اولیه ای برای چگونگی تشکیل کابینه آینده دست یابند؛ کابینه ای که «راستگرای دینی» خواهد بود. به این ترتیب نتانیاهو در سمت نخست وزیری رژیم صهیونیستی ابقا می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا اخبار رسیده از سرزمین های اشغالی حاکی است «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی مشورت های خود را با مقامات حزب «خانه یهودی» برای تشکیل دولت ائتلافی به پایان رسانده است.

گفته می شود طرفین موفق شدند به توافق اولیه ای برای چگونگی تشکیل کابینه آینده دست یابند؛ کابینه ای که «راستگرای دینی» خواهد بود. به این ترتیب نتانیاهو در سمت نخست وزیری رژیم صهیونیستی ابقا می شود.

بر این اساس کابینه جدید 61 کرسی از مجموع 120 کرسی پارلمان صهیونیستی (کنست) را نیز در اختیار خواهد داشت. این به معنی آن است که بیش از نیمی از نمایندگان کنیست کابینه آینده را تأیید خواهند کرد.

لازم به ذکر است «خانه یهودی» نیز مانند حزب لیکود که ریاست آن بر عهده نتانیاهو است، از طرفداران شهرک سازی در سرزمین های فلسطینی است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است