منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸
شناسه خبر: 231377
گروه :خبر
IMG-20151013-WA0033-1

مسئول هیئات ورزش های همگانی شهرستان بشاگرد گفت : با توجه به پراکندگی روستاها و شهر ها و نبود وسایل نقلیه عمومی مناسب برای به مقصد رساندن مردم به محل برگزاری همایش پیاده روی از جمله مشکلات ما در این عرصه ورزشی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، رحیم رحیمی سرپرست گروه فرهنگی هنری جوانان سردشت در گفتگو ی اختصاصی با خبرنگار فرهنگ کدهاظهار داشت: از سال ۱۳۹۰ با همت جوانان شهر سردشت به صورت خود جوش و داوطلب گروه فرهنگی هنری ما با هدف برپایی برنامه های ملی و مذهبی در شهر سردشت و سرتاسر بشاگرد شکل گرفت .

 

 

 

برگزاری برنامه های ملی و مذهبی ازاهداف مهم تشکیل گروه فرهنگی هنری بود

 

 

وی با بیان اینکه با هدف برپایی برنامه های ملی و مذهبی در شهر سردشت و سرتاسر بشاگرد شکل گرفت، اظهار کرد: گروه فرهنگی و هنری شهر سردشت در ماه محرم و صفر به پرپایی ایستگاه های صلواتی ٬ماشین نویسی صلواتی و راه اندازی هئیت های عزاداری و در اعیاد و ولادت ها به اجرای برنامه های شاد و مفرح همراه با مداحی سرای انجام فعالیت می کند.

 

 

رحیمی بیان کرد : در حال حاضر تمامی جشن ها و برنامه های این گروه در شهر سردشت با حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهر برگزار میشود و حسین پیروز جوان ۲۷ساله و فعال مدیریت این گروه را بر عهده دارد.

 

 

ورزش همگانی نیازمند حمایت بیشتر

 

 

مسئول هیئات ورزش های همگانی شهرستان بشاگرد ابراز کرد : از سال ۹۳ از طرف اداره ورزش و جوانان بشاگرد به عنوان رئیس هیئات ورزش های همگانی ابلاغ دریافت کردم .

 

وی با اشاره به اهدافش در این عرصه ورزشی بیان کرد : با هدف و شعار اینکه ورزش را میتوان در هر مکان و هر زمان بدون پرداخت هزینه انجام داد و به مردم فهماند که ورزش برای روح سالم در بدن سالم ضروری است .

 

 

نبود وسیله نقلیه مناسب بزرگترین مشکل بشاگرد

 

 

رحیمی نبود وسیله نقلیه مناسب بزرگترین مشکل بشاگرد عنوان کرد و بیان داشت : در عرصه ورزشهای همگانی با توجه به پراکندگی روستاها و شهر ها و نبود وسایل نقلیه عمومی مناسب برای به مقصد رساندن مردم به محل برگزاری همایش پیاده روی از جمله مشکلات ما در این عرصه ورزشی است.

 

 

مسئول هیئات ورزش های همگانی شهرستان بشاگرد در بخش دیگری از سخنان خود به آمار همایش های برگزار شده در شهرستان بشاگرد اشاره کرد و افزوند : تاکنون ۵۴ همایش پیاده روی خانوادگی در شهرستان بشاگرد برگزار شده است که ۱۵ تا در بخش گافر و پارامونت و ۱۵ تا در بخش گوهران و ۲۴ تا در بخش مرکزی بوده است و همچنین ۴ همایش بزرگ پیاده روی خانواده در شهر سردشت مرکز شهرستان بشاگرد برگزار شده است .

 

 

وی توجه ویژه به ورزش بشاگرد در زمینه تامین اعتبار مخصوصا پیاده روی خانواده از مسئولان مربوطه خواستار شد و تصریح کرد : با توجه به دستورات مقام معظم رهبری که تاکید بر ورزش به ویژه نوع همگانی آن در راستای تامین سلامتی و به وجود آوردن شور و نشاط در بین آحاد جامعه، دارد ما نیز به دنبال این هستیم که در ورزش همگانی فعالیت خوبی داشته باشیم.

 

انتهای /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است