منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۵
شناسه خبر: 233526
گروه :خبر
index

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه ریشه ی بسیاری از گمراهی ها نداشتن فرهنگ عمومی در برخی از کشور هاست افزود:اگر عربستان دارای ارزش های فرهنگی بود هیچ گاه از تروریست های تکفیری حمایت نمی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ آیت الله غلامعلی نعیم آبادی ، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به برگزاری پنجمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) گفت:از  مسئولینی که  همت گذاشتن و در این چند سال که  افتخار پرچم داری امام سجاد(ع) بدست آوردند و تلاش کردند که کنگره به صورت آبرومند برگزار شود تشکر می کنم.

 

 

 

 

وی افزود:ما نسبت به ذخیره های معنوی که داریم که از تکالیف مهم ما هستند در جهت اهل بیت که گنجینه گران بها و برزگترین ثروت یک ملت فرهنگی است از آن استفاده کنیم.

 

 

 

 

نعیم آبادی با توجه به ذخیره های مادی چون نفت و گاز اظهار کرد :این ذخایر خوب است ولی ذخیره اصلی کشورها فرهنگ است و اگر فرهنگ وجود نداشته باشد همه با مشکل روبرو خواهند شد.

 

 

 

نماینده ولی فقیه تصریح کرد : با توجه به اینکه هم اکنون نفت به دست عربستان افتاده است و به دلیل نداشتن فرهنگ به جان ملسمان ها افتاده اند ، ذخایر انسانی خود بزرگترین ذخیره هاست که هم همگانی است .

 

 

 

 

وی تاکید کرد : عربستان با درآمدی که از نفت دارد با پول آن داعش و وهابیت را به وجود آورده است که پرچم دین را به ناحق بدست گرفته است ، ولی اگر عربستان فقیر بود نمی توانست به کشورهای اسلامی را از بین ببرد و از اسلام خرج علیه اسلام کند.

 

 
نماینده ولی فقیه با اشاره وظیفه ما نسبت به اهل بیت گفت: اول اینکه محبت نسبت به آنها و دوم شناخت این ذخیره و گنج آنهاست و سوم شناخت امام ها که برترین کار است ؛ بخیل ترین انسان ها آنهای هستند که از ذخیره معنوی به دیگران بهره مند نکنند و باید کاری کرد که ذخیره ها را کشف کنیم و به دیگران انتقال دهیم.

 

 

 

نعیم آبادی خاطر نشان کرد: این کنگره به عنوان یک حلقه مفقوده بوده است که الان این حلقه را یافته ایم و در حال اجراست و  کنگره ها ما از قانون تکامل جهان نباید عقب باشد و این یکی از قوانین قدیمی آفرنینش تکامل است.

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند