منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۸
شناسه خبر: 311185
گروه :خبر
ندوشن

فوتبالیست جزیره لارک با اشاره نبود امکانات ورزشی مناسب در جزیره افزود: اکثر جوانان لارکی به ورزش فوتبال و فوتسال تمایل دارند که در این جزیره زمین فوتبال وجود ندارد و تنها سالن ورزشی جزیره دچار مشکلات است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛جزیره لارک یکی از جزایر خلیج فارس است که در فاصله18مایلی شهربندرعباس قرار دارد که فاصله بسیاری با امکانات رفاهی و ورزشی دارد.

 

توسعه فضاهای ورزشی امری بسیار مهم و حائز اهمیت برای جوانان لارک است که با رفع این معضل بسیاری از مشکلات به‌ویژه موضوع اوقات فراغت از بین خواهد رفت.

 

جزیره لارک با جمعیت بالغ بر یک هزارنفر محروم از امکانات تفریحی و ورزشی می باشد که این امر موجب مهاجرت جوانان جزیره برای ورزش به سایر جزایر می شود.

 

در حال حاضر تنها سالن ورزشی جزیره لارک چند سالیست روشنایی ، کولر، کف پوش مناسب ، برق کشی سالم ، سکوی تماشاگر، رختکن ندارد که این مشکلات انگیزه جوانان این جزیره  را به ورزش کم کرده است .

 

عدنان یکی از فوتبالیست های جزیره لارک در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به مشکلات جزیره در بحث ورزش و نبود سالن و امکانات ورزشی مناسب گفت:اکثر جوانان لارکی به ورزش فوتبال و فوتسال تمایل دارند که متاسفانه در این جزیره زمین فوتبال وجود ندارد و تنها سالن ورزشی جزیره دچار مشکلات است.

 

وی یادآور شد:زمین خاکی که جوانان برای بازی فوتبال از آن استفاده می کردمد در اثر سیلاب غیر قابل استفاده شده و امکان فعالیت و ورزش وجود ندارد.

 

عدنان با بیان اینکه 10نفر از جوانان لارک در تیم های دسته یک قشم بازی می کنند، خاطرنشان کرد:تنها سرگرمی جوانان لارک فوتبال است که متاسفانه امکان این ورزش وجود ندارد که این امر باعث شده جوانان ما به قشم، هرمز و بندرعباس مهاجرت کنند.

 

انتهای پیام/ی

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی