منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۰
شناسه خبر: 177872
گروه :خبر
206

دادستان دادسرای عمومی و انقلاب رودان گفت: عدم بهره گیری ادارات و دستگاه های دولتی از کارشناس حقوقی کارآزموده و مجرب، مشکلی است که در غالب دستگاه های اجرایی رودان وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،به نقل از   رودان نیوز،رضا مختاری، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب رودان در حاشیه برگزاری نشست کمیسیون حقوقی شورای شهر رودان گفت: کمیسیون حقوقی شورای شهر رودان که غیرفعال بود امروز برای نخستین بار تشکیل شد که بی شک آگاه شدن مردم از حقوق شهروندی و تسریع در عرضه خدمات عمومی ره آورد برگزاری منظم نشست های این کمیسیون خواهد بود.

وی افزود: آسیبی که نه تنها در شهرداری رودان بلکه در غالب دستگاه ها وجود دارد، نبود کارشناس حقوقی است و یا اینکه مجرب، کارآزموده و آشنا به کار نیست.

دادستان رودان، تصریح کرد: اگر شهرداری یک نماینده حقوقی آشنا به آیین دادسری و مسلط به قوانین داشته باشد، به طور قطع بسیاری از پرونده ها به سرانجام خوبی خواهد رسید.

مختاری  با اشاره به سخنان اعضای شورای شهر در راستای نقدیر از تعامل خوب مجموعه دادگستری رودان با این شورا، گفت: ما بر حسب وظیفه ذاتی خود با تمام ادارات ارتباط داریم و با ارجرای متون قانونی به دنبال بالابردن شاخص های امنیت عمومی و خدماتی در عرصه های مختلف هستیم.

وی با بیان اینکه جلسات بدوی کمیسیون ماده ۱۰۰ با حضور دادستان و جلسات تجدید نظر با حضور رییس دادگستری برگزار می شود، گفت: برگزاری منظم جلسات این کمیسیون باعث جلوگیری از وقوع تخلفات می شود و در صورت بروز تخلف امکان برخورد به موقع و قانونی در این زمینه وجود دارد.

دادستان دادسرای عمومی و انقلاب رودان همچنین بر تقویت گشت ویژه ساختمان برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرقانونی در سطح شهر رودان تأکید کرد.

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است