منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۹:۵۳
شناسه خبر: 317323
گروه :خبر
130394

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر پاکدستی و کارآمدی مسئولان اجرایی افزود: اشتغال مهمترین شاخصه استان است اما کاری انجام نشده و نتیجه آن بیکاری در استان است.

ابوالقاسم جراره، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی  شبکه اطلاع رسانی هرمز با بیان اینکه در زمینه عملکرد دولت در حوزه های مختلف در عمر 1000روزه دولت هیچ تحرکی مشاهده نشده است، گفت: رضایت مردم در هیچ بخشی دیده نمی شود و آنچه که در عمر دولت دیده می شود تنها شعار، بی احترامی و توهین به منتقدان است.

 

وی اظهار کرد: استان هرمزگان دارای پتانسیل های بالایی است که اگر قرار است تحولی صورت گیرد باید مسولین اجرایی قوی تعریف شود که در غیر این صورت موثر نخواهد بود.

 

جراره با تاکید بر پاکدستی و کارآمدی مسئولان اجرایی افزود: اشتغال مهمترین شاخصه استان است اما کاری انجام نشده و نتیجه آن بیکاری در استان است لذا باید از ظرفیت های موجود برای ایجاد زمینه اشتغال جوانان استفاده کرد .

 

وی ادامه داد: استان هرمزگان در کنار دریا قرار دادرد اما تا کنون از ظرفیت های دریایی در عرصه کشتی سازی، گردشگری ، روش های نوین صیادی و غیره استفاده نشده و اقدام خاصی در این زمینه صورت نگرفته است.

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطرنشان کرد: انحرافات موجود در استان به دلیل ناکارآمدی مدیران استان  موجب شده اقتصاد از معیشت مردم فاصله بگیرد و حواشی محتلفی مانند واگذاری آلومینیوم و بیکاری همشهری هایمان شود.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی