منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۷
شناسه خبر: 348875
گروه :خبر
14
 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش خبرداد؛

نام گذاری بزرگترین فرهنگسرای جزیره کیش به نام هنرمندان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید از هنرمندان بر حمایت از آثار هنری و اختصاص امکانات و فضای مناسب کارگاهی به هنرمندان تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  کیش پرس، علی اصغر مونسان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در دیدار از آثار حجمی هنرمندان جزیره کیش که در فرهنگسرای سنایی به نمایش گذاشته شده است بر حمایت از آثار هنری هنرمندان جزیره کیش و استفاده از این آثار در فضای شهری تاکید کرد.

مونسان همچنین از اختصاص بخش هایی از فرهنگسرای بزرگ جزیره کیش که در آینده نزدیک ساخته خواهد شد به هنرمندان اظهار کرد: در راستای حمایت از هنرمندان این فرهنگسرا به نام هنرمندان نامگذاری خواهد شد و در آن امکانات لازم برای هنرهای مختلف تعبیه شده و در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

وی در این نمایشگاه از آثار هنرمندان بازدید کرده و به درخواست های آنان در رابطه با نیازهای اولیه فعالیت های هنری، تهیه مواد اولیه، کمبود فضا و مکان برای انجام فعالیت و ارائه اثار هنری گوش فرا داده و دستورات لازم در راستای درخواست هنرمندان را به مدیران حاضر صادر کرد.

در طی این بازدید ندا آیتی هنرمند جوان و مجسمه ساز جزیره کیش ضمن رونمایی از مجسمه شاعر بلند آوازه ایران سعدی شیرازی با عنوان” سفر سعدی به کیش” توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش توضیحاتی در خصوص این مجسمه داده و این مجسمه مستقر در نمایشگاه را به مدیرعامل سازمان اهدا کرد.

همچنین سحر مهدوی دیگر هنرمند مجسمه ساز جزیره کیش که در این نمایشگاه با مجسمه های سیمی حضور یافته نمونه ای از کارهای سیمی خود را به مدیرعامل سازمان هدیه کرد.

علی امینی، ندا آیتی، سحر مهدوی و هاتف حسین لو، 4 هنرمند مجسمه ساز جزیره کیش هستند که برای اولین بار در یک کارگروهی با بیش از 50 اثر نمایشگاهی در سالن کمال الملک فرهنگسرای سنایی اقدام به برگزاری نمایشگاه آثار حجمی کرده اند.

در این نمایشگاه آثار هنری مجسمه سازان از مواد اولیه سیم، گچ، سنگ وچوب با انواع زرشک، نارنج، عناب، گردو، افرا و انواع چوب های طبیعی مخصوص معرق کاری، در معرض تماشای علاقمندان قرار داده شده است.

نمایشگاه آثار حجمی هنرمندان مجسمه ساز جزیره کیش از اول تا دهم شهریور ماه در گالری کمال المک فرهنگسرای سنایی پذیرای علاقمندان به آثار هنری است.

انتهای پیام /م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی