منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۸
شناسه خبر: 264633
گروه :خبر
164339_631

رییس اداره ثبت احوال میناب با اشاره به نام گذاری نوزادان متولد شده دختر و پسر طی هشت ماه نخست سال گفت: محمد و فاطمه بیشترین تعداد فراوانی انتخاب نام را در این شهرستان به خود اختصاص داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ رییس اداره ثبت احوال میناب در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب ،با اشاره به آئین های مذهبی و اعتقاد راسخ به اسماء ائمه در زندگی مردم میناب گفت: بر همین اساس نام های انتخاب شده برای پسران و دختران هنگام تولد بیشتر القاب و اسماء ائمه انتخاب شده است.

 

وی بیشترین فراوانی نام برای پسران در شهرستان میناب  را محمد با ۱۷۵ مورد ،علی ۹۶ مورد ،حسین ۸۶ مورد ،امیر علی ۸۵ و امیر حسین با ۷۵ مورد را پنج نام منتخب برای انتخاب نام نوزادان پسر متولد شده در هشت ماه نخست سال در این شهرستان  عنوان نمود.

 

عسکریان همچنین  بیشترین فراوانی نام برای زنان فاطمه با ۲۵۴ مورد ،زهرا با ۱۹۴ مورد ،زنب با ۱۱۵ مورد ،معصومه ۹۵ مورد و مریم با ۷۳ مورد طی هشت ماه نخست امسال در میناب خبرداد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است