منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۴
شناسه خبر: 248092
گروه :خبر
farhangnews_113611-322023-1423997770

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی بندر لنگه گفت :نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غرب بعد از حادثه فرانسه چراغ راهی است که جوانان غربی با تاسی از این فرمایشات می توانند با اسلام ناب آشنا شوند و ذهنیتشان را با اسلام و اعمال تروریستی متمایز نمایند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ؛ مهدی علی نژاد کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی بندر لنگه در خصوص نامه مقام معظم رهبری به جوانان در غرب و اهمیت موضوع گفت: نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غرب راهگشا و چراغ راهی است که روشنگری می کند.

وی افزود : نامه ایشان به جوانان غرب حاکی از این موضوع است که کشورهای غربی علی الخصوص آمریکا حامی تروریسم هستند و از جهت دیگر می خواهند با تروریسم مقابله کنند ولی سیاست دوگانه آنها راه به جایی نمی برد.

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی بندر لنگه ضمن سرلوحه قرار دادن پیام مقام معظم رهبری در نامه به جوانان غرب بیان کرد : غرب به دنبال ویران کردن فرهنگ ملی و مذهبی کشورهای مسلمانان است و کار خود را دفاع از حقوق بشر می داند آیا حرف و عمل آنان متضاد نیست؟

علی نژاد به هم پیمان دیگر آمریکا در منطقه اشاره و تصریح کرد: ایشان خشونت بر علیه کودکان و زنان فلسطینی بواسطه حکومت جعلی اسرائیل را محکوم نمود و حمایت قدرت های بزرگ را از این جنایت نکوهش کرد.

وی در پایان اظهار کرد : نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غرب بعد از حادثه فرانسه چراغ راهی است که جوانان غربی با تاسی از این فرمایشات می توانند با اسلام ناب آشنا شوند و ذهنیتشان را با اسلام و اعمال تروریستی متمایز نمایند.

انتهای پیام/ب

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان