منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳
شناسه خبر: 331559
گروه :خبر
hormoz

انتشار نامه ای از یک بیمارستان خصوصی در کرمانشاه شبکه های اجتماعی را درباره این بیمارستان پر از حرف و حدیث کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، انتشار نامه ای از یک بیمارستان خصوصی در کرمانشاه شبکه های اجتماعی را درباره این بیمارستان  پر از حرف و حدیث کرده است.

 

نامه ای که در آن (مسئولین بیمارستان باید درستی آن را تایید کنند) مسئول فنی داروخانه بیمارستان بیستون از پزشک های بیمارستان می خواهد چون تاریخ انقضا برخی از اقلام دارویی در حال نزدیک شدن است این اقلام را در نسخ دارویی بیماران لحاظ کرده تا در صورت صلاحدید مورد استفاده قرار گیرند.

 

پس از انتشار گزارش هایی درباره وضعیت نامطلوب بهداشتی در بیمارستانهای دولتی استان کرمانشاه تا حدود زیادی بیمارستانه ای خصوصی با نگاهی مطمئن تر دیده می شدند.

 

اینکه چون تاریخ انقضای برخی دارو ها نزدیک است بنابر این بیماران را به این داروها ببندید تا تمام شود یکی از عجیب ترین اتفاقات بیمارستانی است که حتی جا دارد به ورود مراجع نظارتی و قضایی بینجامد.

 

نکته جالب اینجاست که داروهای ذکر شده در نامه مصارف بسیار تخصصی مانند ضد سرع، درمان بیماری دستگاه ادراری، افسردگی های شدید و… دارند.

مرصاد آماده انعکاس توضیحات مسئولین این بیمارستان است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است