منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۷
شناسه خبر: 205441
گروه :خبر
13940322000236_PhotoA

«کریس کریستی» نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری و فرماندار نیوجرسی آمریکا گفت که رئیس‌جمهوری کنونی این کشور قادر به مذاکره برای خرید خودرو نیست چه برسد به مساله هسته‌ای با ایران.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، در ادامه انتقادات داخلی در آمریکا از «برجام»، ‌یک نامزد جمهوریخواه رئیس‌جمهوری این کشور را ناتوان به انجام مذاکرات هسته‌ای با ایران خواند.

به گزارش پایگاه «سنتیمنتال رپابلیک»، فرماندار جمهوریخواه ایالت نیوجرسی و نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا در دومین تبلیغات ویدئویی منتشر شده از وی پس از اعلام رسمی حضور در انتخابات به مواضع کاخ سفید در قبال مذاکرات هسته‌ای ایران تاخت.

کریس کریستی در این فیلم تبلیغاتی که به موضوعات مختلفی از قبیل کنترل سلاح در آمریکا، ازدواج همجنسگرایان، مهاجرت، هزینه‌های نظامی و مذاکرات هسته‌ای ایران پرداخته، از مواضع کاخ سفید در قبال این مسائل به شدت انتقاد کرده است.

فرماندار جمهوریخواه ضمن انتقاد شدید «برجام» و رفع تحریمهای ایران گفت که دولت باراک اوباما نمی‌تواند برای خرید خودروی جدید مذاکره کند چه برسد به مذاکرات هسته‌ای با ایران.

کریستی که همواره از منتقدان مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه 1+5 بوده، تصریح کرد: «من مخالف مذاکرات و توافقها نیستم و مخالف مذاکره با ایران نیستم اما شما باید به یک توافق منصفانه برسید و آنرا به مردم آمریکا نشان دهید».

تاکید نامزد جمهوریخواه بر ناتوانی دولت باراک اوباما برای انجام مذاکرات هسته‌ای در حالی مطرح شده که دولت آمریکا برای قبولاندن «برجام» به کنگره این کشور و همچنین رفع مخالفتها به تلاشهای خود افزوده است.

مقامات آمریکایی از اوباما و کری گرفته تا دیگر مسئولان آن در روزهای اخیر مصاحبه‌های مختلفی با موضوع «برجام» ترتیب داده و در نشستهای مختلف با محوریت مذاکرات هسته‌ای ایران به ایراد سخنرانی پرداخته‌اند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی