منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۶
شناسه خبر: 367081
گروه :خبر
%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c-%db%b4%db%b0%db%b0%db%b0%db%b9%db%b8-2

امام جمعه پارسیان با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری آمریکاگفت:واقعیت دولت و کشور آمریکا در جریان انتخابات به ویژه مناظره های دو نامزد ریاست جمهوری بر دنیا آشکار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزبه نقل از پارسیان خبر؛حجت الاسلام میرزایی، امام جمعه شهرستان  با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری آمریکاگفت:چگونه می توان به نظامی امید بست که خودش در درونش با چالش های جدی و بعضاًغیر قابل حل مواجه است لذا واقعیت آمریکا را رسانه های امپریالیستی ترسیم کردند در حالی که ابر قدرتی خیالی بیش نیست.
وی با اشاره به برخی از اعترافات و اظهار نظر های شرم آور نامزدهای انتخاباتی ضمن فراهم شدن زمینه های فرو پاشی جبهه استکبار،تأکید کرد:واقعیت دولت و کشور آمریکا در جریان انتخابات به ویژه مناظره های دو نامزد ریاست جمهوری، بر دنیا آشکار شد و چهره واقعی آنها علی رغم تبلیغات دروغین بر همگان روشن شد.

میرزایی با اشاره به روز کتاب و کتاب خوانی گفت:دستگاههای مسؤل مانند ارشاد باید در تولید کتاب خوب و گسترش فرهنگ کتاب خوانی تلاش کنند چرا که جامعه علاقه مند به کتاب با مردمی که تمایل به کتاب و مطبوعات ندارند متفاوت است.
وی با بیان اینکه جامعه انقلابی اجازه افتتاح مرکز باجگیری را به غربی ها نخواهد داد، افزود:به موجب دفتر اتحادیه در پارلمان اروپا در رابطه با گسترش روابط با ایران شروطی مثل نفی حق قصاص و یا به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی را مطرح می شود که برای هر مسلمان ایرانی موجب شرم است.
امام جمعه شهرستان با انتقاد از تشکیل نشدن هیئت رئیسه شورای شهرستان گفت:ملاک هر چیزی قانون است و تشکیل نشدن هیئت رئیسه شورای شهرستان برای ادامه کار با مشکل قانونی مواجه است که می طلبد مسؤلان ذی ربط به این مساله رسیدگی کنند.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد