منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۰۱
شناسه خبر: 367241
گروه :خبر
20161111_140307

سومین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در هرمزگان با 40 دقیقه تاخیر شروع شد و موج نارضایتی شهروندان هرمزگانی را بهمراه داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل از هرمزپرس؛ سومین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در دو نوبت برگزار شد که آزمون بعداز ظهر روز بدی را برای داوطلبان رقم زد به گونه ای که برخی از داوطلبان از شرکت در این آزمون اظهار پشیمانی می کردند و عده ای هم دچار سردرد شدند که نتوانستند به سوالات آزمون پاسخ دهند.

با توجه به اینکه آزمون های استخدامی فقط در مرکز استان برگزار می شود به همین دلیل تمامی داوطلبان از تمامی شهرستانهای استان از جمله قشم، میناب، رودا، حاجی آبادو….. با طی مسافت طولانی برای شرکت در این آزمون به مرکزاستان آمده بودند حتی عده ای چون کسی را برای نگهداری فرزندان خود نداشتند فرزندان کوچک خود را به همراه آورده بودند تا دراین ماراتون به رقابت بپردازند.

دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس که یکی از حوزه های برگزاری سومین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی بود داوطلبان حداقل یک ساعت قبل از برگزاری آزمون در مقابل این دانشگاه قرار گرفته بودند.

در کارت ورود به جلسه داوطلبان ساعت برگزاری آزمون 14 قید شده بود و تاکید شده بود که داوطلبان نیم ساعت قبل از شروع آزمون در محل مورد نظر باشند چون درهای ورودی راس ساعت 13:30 بسته می شود به همین دلیل اکثر داوطلبان سعی کرده بودند قبل از ساعت مقرر شده در محل مورد نظر باشند اما غافل از اینکه سرنوشت انی آزمون به گونه ای دیگر رقم می خورد.

از ساعت 13 هرچه به دانشگاه آزاد اسلامی واحدبندرعباس نزدیک می شدیم تعدادکثیری از داوطلبان در دوطرف خیابان را مشاهده می کردیم که منتظر بودند وارد دانشگاه شوند اما خبری ا ز باز شدن درها نبود.

هرچه به ساعت شروع آزمون نزدیک می شدیم بر تعداد جمعیت افزوده می شد به گونه ای که داوطلبان مقابل در ورودی ایستاده بودند و از آنجایی که ساعت 13 بعداز ظهر هوای بندرعباس گرم بود به ناچار عده ای به سایه های هرچند اندک پناه برده بودند  و در دوطرف خیابان ایستاده بودند اما خبری از باز شدن درها نبود.

پس از گذشت 15 دقیقه چون در ورودی اصلی باز نشد عده ای که از باز شدن ناامید شده بودند به در قهوه ای ساختمان مرکزی گناه آوردند شاید کسی دلش به حال داوطلبان بسوزد و در باز شود اما خبری نبود.

با اینکه 30دقیقه به ساعت شروع آزمون باقی مانده بود عده ای از داوطلبان پشت در اصلی و عده ای هم پشت در ساختمان مرکزی ایستاده و عده ای هم از فرط خستگی بر روی زمین نشسته بودند اما همچنان باید منتظر باز شدن درهای حوزه های امتحانی می ماندند.

انتظارها همچنان ادامه داشت تا اینکه ساعت 14 فرا رسید اما داوطلبان همچنان پشت درهای ورودی مانده بودند آزمون استخدامی که در کل کشور باید راس ساعت 14 شروع می شد اما در بندرعباس داوطلبان هنوز انتظار باز شدن در را می کشیدند اما هیچ مسئولی پاسخگو نبود.

ساعت 14 وقتی داوطلبان مشاهده کردند که خبری از باز شدن در نیست همه داوطلبان به سمت در پارکینگ دانشگاه حرکت کردند و مقابل در آن ایستادند به محض تجمع در دانشگاه اتوبوس حامل تعدادی از افراد پشت سر جمعیت قرار گرفت و عده ای با تحت فضار گذاشتن نگهبانی قبل از اتوبوس وارد محوطه دانشگاه شدند.

خیل عظیمی از جمعیت هنوز پشت در پارکینگ منتظر مانده بودند که ناگهان خودروی سواری پژو206 برای ورود به دانشگاه پشت سر جمعیت قرار گرفت اما این بار داوطلبان مقاومت بیشتری کردند تا همه داوطلبان وارد محوطه دانشگاه نشدند اجازه ورود هیچ خودرویی را ندادند به همین دلیل نگهبان برای اذیت کردن داوطلبان با مشاهده کارت ورود به جلسه اجازه ورود به داوطلبان را می داد.

پس از اینکه داوطلبان وارد محوطه دانشگاه شدند بایستی مسافت طولانی را برای تحویل وسایلشان را طی می کردند و در صف های طولانی قرار می گرفتند و پس از آن باید سالن برگزاری آزمون را پیدا می کردند  که باعث نارضایتی اکثر داوطلبان شده بود .

بالاخره داوطلبان  پس از انتظار طولانی و تکاپوی زیاد برای ورود به حوزه امتحانی و تحویل وسایل موفق شدند در آزمونی که ساعت 14:40 دقیقه برگزار شد شرکت کنند حال باید از مسئولین سازمان سنجش کشور پرسید آیا تاخیر 40 دقیقه ای در برگزاری آزمونی که در کل کشور باشد در یک ساعت مشخص شروع می شد بدون مانع است؟

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت