منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۰
شناسه خبر: 195599
گروه :خبر
IMG_0275
 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از مروارید نیوز:

نارضایتی مردم از نحوه ی توزیع سبد کالا در بندرلنگه+ تصاویر

اکثریت از مردم به نحوه توزیع سبد کالای رمضان معترضن که چرا بایدفقط یک مرکز در شهرستان در جهت توزیع این سبد کالا درنظر گرفته شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از  مروارید نیوز حرکت دولت تدبیر وامید در جهت پرداخت سبد کالای ویژه ماه مبارک رمضان به خانوادهای کم درآمد  درشهرستان بندرلنگه جای تقدیر وتشکر دارد،امااین طرح معایبی نیز دارد و از عمده معایب آن روش توزیع سبد کالا در شهرستان بندرلنگه می باشد.

با توجه به گرمای طاقت فرسای هوا در این منطقه مردم بعد از اذان صبح تا اذان ظهر وگاه زمان بیشتری درصف های طولانی دریافت سبد کالا  منتظر می مانند و برای دریافت سبد کالا فقط یک مرکز تعیین شده ، تعداد مراکز توزیع بایستی بیشتر باشد و یا روش دیگری مثلا رقم های آخرشماره ملی ویا .. را برای توزیع در نظرگرفته شود این ازدحام جمعیت خود نابسامانی ها را به همراه دارد و درخور وشان مردم روزه دار این خطه نیست که  با روزه داری ساعتها در صف منتظر باشند.

که این موضوع باعث اعتراض مردم به نحوه توزیع سبد کالای رمضان شده و از مسئولین  درخواست رسیدگی و تسهیل در این امر را دارند.

IMG_0275 IMG_0276 IMG_0279

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت