منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۵
شناسه خبر: 363117
گروه :خبر
n3159876-5144362
 

معاون عملیات فرماندهی انتظامی هرمزگان:

ناجا هرمزگان جزء استان برتر کشور درزمینه پدافند غیر عامل

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان هرمزگان گفت: ناجای استان هرمزگان جزء پنج استان برتر در زمینه پدافند غیر عامل می باشد که یکی از نقاط قوت این نیرو در امر پدافندغیرعامل ست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سرهنگ عبدالله حسن‌زاده معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان هرمزگان در جمع اصحاب رسانه گفت: نیروی انتظامی در مقابل حوادث و اتفاقاتی که رخ می دهد نقشی دو محوره را ایفا می کند که یک نقش دفاع در برابر دشمنان است و نقش دیگر تامین نظم و امنیت در حیطه ماموریت ذاتی و آرام سازی و عادی سازی فضای شهری برای ادامه حیات مردم است و در واقع نیروی انتظامی به صورت همزمان باید در یک جبهه با دشمنان مقابله نماید و در جبهه دیگر ترافیک، امدادرسانی و تسهیل در عبور و مرور را مدیریت نماید.

حسن زاده در خصوص راهکار بهبود وضعیت پدافندغیرعامل گفت: مهمترین عامل برای برطرف شدن نواقص موجود در این زمینه، آموزش همگانی می باشد؛ و در این زمینه خود شهروندان و تمام نهاد ها و سازمان ها بسیار می توانند کمک کننده باشند، زیرا متاسفانه هنوز ما در ادبیات عمومی و نکات ابتدایی پدافندغیرعامل دچار ضعف هستیم و اگر هر سازمانی از بودجه خود درصدی را جهت این کار کنار بگذارد به آسانی می توان طرح های آموزشی را در کل استان به مرحله اجرا درآورد.

وی در خصوص وضعیت پدافند غیر عامل در محدوده وظایف نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی استان هرمزگان در حوزه استان های هم نام خود به صورت متوالی هر شش ماه یکبار پایش می شود و معمولا جزء پنج استان برتر در زمینه پدافند غیر عامل می باشد که یکی از نقاط قوت این نیرو در امر پدافندغیرعامل ست.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت