منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۱
شناسه خبر: 349341
گروه :خبر
فمنیسم

کارشناس فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه هرمزگان گفت: هیچ جای دنیا زنان هم چون زن مسلمان ایرانی تکریم نمی شوند جای که جوانانش برای دفاع از ناموس با اسم مدافع حرم کیلومترها دورتر با دشمن می جنگند و زنانش الگویی همچون فاطمه زهرا (س) دارند کسی که تعریف کامل یک زن و سرور زنان عالم است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ فاطمه قنبری ، کارشناس فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه هرمزگان در گفتگو با خبرنگار   سوریاسگفت: سالهاست که ناله‌ فمینیست‌ها گوش همه را کر کرده و طوری دهان به ناله باز می کنند که گویی ناف زن را از ابتدای خلقت با ظلم بریده اند.

وی افزود: جالب است وظایفی برای خود تعریف کرده اند که اولین باری که می شنوی با خود می گویی دردمندان و دغدغه مندان اجتماع همین هاهستند ،دفاع از حق زن و رفع ظلم و تبعیض علیه زنان ، تساوی ؛ برابری حق زن بر مرد ، عدالت و … ؟

قنبری در خصوص مطالبات فمینیسم اظهار داشت: همه  حرفشان هم خلاصه می شود در میزان ارثیه و تبعیض و نفی تمایزات جنسیتی و نادیده گرفتن طبیعت خاص زن و مرد . مسائل پیش پا افتاده ای که اسلام بهترین و دقیق ترین پاسخ ها را به آن داده است.

دانشجوی فعال در عرصه فرهنگی دانشگاه هرمزگان ادامه داد : همه افراد شاخص و رهبران جنبش فمینیستی، زنانی آشفته و شکست خورده هستند که تمام افکارشان برخواسته از همین شکست‌های گذشته  آنها است و نمونه های ایرانی و خارجی بسیاری است ؛البته در نمونه‌های خارجی آن تا حدودی زیادی در مورد ظلم علیه زنان به آنها حق می دهیم اما متاسفانه معنی ظلم را نفهمیده‌اند.

 وی در ادامه بیان کرد: معنی به لجن کشیده شدن مقام زن در غرب، تبدیل شدن زن به برده‌های جنسی و آلتی در دست مردان برای برطرف کردن نیاز های جنسی خود و ( نابودی خانواده در غرب ) را نفهمیده اند، فمینیسم نابودی حیا و به دنبال آن نابودی خانواده را هدف گرفته است وانقلاب جنسی اصلی ترین وسیله برای رسیدن به این هدف است.

 قنبری در پایان خاطرنشان کرد: و اما فمینیسم و کل دنیا بداند که هیچ جای دنیا زنان هم چون زن مسلمان ایرانی تکریم نمی‌شوند جای که جوانانش برای دفاع از ناموس با اسم مدافع حرم کیلومترها دورتر با دشمن می‌جنگند و زنانش الگویی همچون فاطمه زهرا (س) دارند کسی که تعریف کامل یک زن و سرور زنان عالم است.

انتهای پیام /

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی