منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۴
شناسه خبر: 236961
گروه :خبر
13911019000109_PhotoA

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: یک آقایی صبح می‌گفت، خدمت مقام معظم رهبری رفته‌اند و ایشان نیز آغاز اقدامات ایران در جمع‌آوری سانتریفیوژها را پذیرفته‌اند. این بازی باید تمام شود؛ چراکه ایشان یک مسائلی را علنی بیان می‌کنند و بعد عده‌ای می‌گویند رفته‌ایم خصوصی با ایشان صحبت کرده‌ایم و ایشان پذیرفته‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی،‌در نطق امروز در جلسه علنی در تذکری آیین نامه‌ای خطاب به حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که اداره جلسه را بر عهده داشت، گفت: بنده به‌عنوان نماینده حق دارم تذکر دهم و قبل از آن نباید به شما جواب و استنطاق پس دهم که راجع به چه چیزی می‌خواهم صحبت کنم.

وی اظهار داشت: طبق آیین‌نامه ریاست محترم جلسه می‌تواند 15 دقیقه درباره مهم‌ترین موضوعات صحبت کند، اما صحبت امروز شما که به موضوع مهمی نیز اختصاص داشت، حدود نیم ساعت شد.

رسایی گفت: علاوه بر این لازم است در این ایام حداقل شما که ریاست جلسه را بر عهده دارید، تریبون مجلس باشید؛‌ الان بند اول فرمایش رهبر معظم انقلاب این است که با توجه به اینکه لغو تحریم‌ها مهم‌ترین موضوع مذاکرات بوده است، چون برجام نتوانسته است تضمین‌های کافی را بگیرد لازم است قبل از هرگونه اقدام، باید رئیس‌جمهور آمریکا و اتحادیه اروپا کتبا تضمین دهند و این بیانات پس از آن بود که رئیس‌جمهور آمریکا آن نامه مبهم را نوشت.

وی با اشاره به اینکه هیچ اقدامی صورت نگرفته است، ولی سانتریفیوژها در نطنز در حال جمع‌آوری است، بیان داشت: پس بند اول اکنون رعایت نشده است و شما هم که شعار مرگ بر آمریکا را با سخنان خود در مجلس طنین‌انداز کردید، مهم‌تر از آن این است که حرف رهبر معظم انقلاب زمین نمانده و دولت اقدامی نکند تا طرف غربی تضمین‌های کافی را بدهد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، گفت: من صبح به یک آقایی گفتم که او پاسخ داد، خدمت مقام معظم رهبری رفته‌اند و ایشان نیز آغاز اقدامات را پذیرفته‌اند؛ این بازی باید تمام شود؛ چراکه ایشان یک مسائلی را علنی بیان می‌کنند و بعد عده‌ای می‌گویند رفته‌ایم خصوصی با ایشان صحبت کرده‌ایم و ایشان پذیرفته‌اند؛ این‌گونه واقعاً درست نیست.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام ابوترابی فرد که ریاست جلسه را برعهده داشت، در توضیح خاطرنشان کرد: همان طور که اشاره کردید ما یک وقت محدودی داریم و بنده هم در همان 15 دقیقه می‌خواستم عرض خود را تمام کنم، اما چون بحث اربعین جان‌باختگان منا بحث لازمی بود، می خواستم عرض تسلیت داشته باشم، لذا چند دقیقه نیز به این مسئله پرداختم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان