منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۴
شناسه خبر: 327546
گروه :خبر
588

در افاذات اخیر میزبانان فتنه گران در دانشگاه هرمزگان با ارائه بلیط!!! ادعا کرده اند سخنرانی مجوز داشته است! در حالیکه هیئت نظارت مجوز خود را منوط و مشروط به اجازه شورای تامین استان کرده و شورای تامین استان هم هیچ مجوزی در این خصوص صادر نکرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس؛ “همانا از کسانی که مدعی مودت ما اهل بیت هستند،کسی هست که در فتنه گری،برای شیعیان ما از دجال شدیدتر است.

 

(راوی) گفتم: برای چه؟!

(امام)گفت: به خاطر دوستی با دشمنان ما و دشمنی با دوستانمان.چون چنین شد حق با باطل آمیخته می شود و مؤمن از منافق باز شناخته نمی شود.” ( وسایل الشیعه ج۱۶، ص۱۷۹، ح۲۱۲۸۹)

 

در عجبم از کسانی که تحصن مسالمت آمیز دانشجویان در اعتراض به ورود فتنه گر معلوم الحال (محمدرضا خاتمی) را داعش مآبانه می خوانند اما فتنه گران هشتاد و هشتی و جنایاتشان همچون به آتش کشیدن پرچم های عزاداری اباعبدالله در روز عاشورا، تعرض و قتال نوامیس مردم در سال۸۸ و بردن کشور به لبه پرتگاه را اوج دموکراسی می خوانند!

 

تعجبمان فزون می شود وقتی میزبانان فتنه گران در دانشگاه خود را مدعی قانون مداری می دانند و دم از قانون می زنند! در حالیکه خود برخلاف قوانین ناظر بر نشریات دانشگاهی، اقدام به تخلفات متعدد در چاپ نشریه(همچون انتشار تصاویر سران فتنه) می کنند.

 

در حالیکه بر خلاف موازین شرعی و قانونی اقدام به رقص و پایکوبی در محیط دانشگاه می کنند و در مجامع دانشگاهی و مقابل مسیولین دانشگاه اقدام به توهین به بنیانگذار جمهوری اسلامی می کنند و در نهایت همسو با رسانه های ضد انقلاب اقدام به محکومیت تحصن دانشجویان انقلابی می کنند.

 

مگر نه اینکه امام (ره) فرمودند: “هرجا دشمن از شما تعریف کرد بدانید عیبی در کار است!”…هر چند داعیه دار آزاد اندیشی و فضای باز گفتمانی اند، لکن همچون مناظرات دانشجویی آنگاه که در برابر “قول سدید” جریان انقلابی قافیه را می بازند باز هم دست از کج روی و کج اندیشی بر نمی دارند. گویی فقط زمانی دموکراسی هست که رأی به نفع آنان باشد.

 

در افاذات اخیرشان با ارائه بلیط!!! ادعا کرده اند سخنرانی مجوز داشته است! در حالیکه هیئت نظارت مجوز خود را منوط و مشروط به اجازه شورای تامین استان کرده است(توسط مسئولین دانشگاه در جلسه با نمایندگان دانشجویان تحصن کننده مطرح شده و مستندات آن هم موجود است) و شورای تامین استان هم هیچ مجوزی در این خصوص صادر نکرده است.

 

بهتر است دوستان واقع بین باشند و به جای فرار رو به جلو و ارائه بلیط به جای مجوزی که هیچگاه صادر نشد (و یا حداقل به گفته مسئولین دانشگاه تا قبل از زمان اعلامی برای شروع برنامه، مجوزی در خصوص سخنرانی از سوی شورای تامین استان به هیئت نظارت دانشگاه ارائه نشده بود)، دست از حمایت از فتنه گران بردارند!

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی