منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۵
شناسه خبر: 324410
گروه :خبر
774609

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آنچه اینجا مهم و قابل تأمل است بحث آزادی است؛ آزادی که غربی ها مدعی آن هستند و شعار آن را می دهند اینجا جایی است ملت های مظلوم و مستضعف می توانند ثابت کند که دروغ است و این آزادی وجود ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ سردار نقدی از دومین نمایشگاه بین‌المللی کاریکاتور با موضوع «هولوکاست»  بازدید کرد.

این نمایشگاه، حاصل فراخوانی بین المللی با عنوان هولوکاست است که دبیری آن را سید مسعود شجاعی طباطبایی برعهده داشته و مقام معظم رهبری نیز با پیامی از برگزاری این نمایشگاه قدردانی کردند.
در این مجموعه 150 اثر برگزیده از 50 کشور دنیا به نمایش گذاشته شده و بیشترین آثار به ترتیب از کشورهای ایران، اندونزی و برزیل به دبیرخانه این مسابقه رسیده است.
این مسابقه با مشارکت مؤسسه فرهنگی هنری اوج، حوزه هنری سازمان تبلیغات و انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس و مؤسسه فرهنگی و هنری راه برگزار شده است و عصر امروز (10 خرداد) اختتامیه این نمایشگاه برگزار می شود.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه دیدار از این نمایشگاه گفت: سرمایه داری جهانی هولوکاست را ساخته است، تا مردم جهان را وادار کند تا صهیونیست را پرستش کنند. از نظر این ها کسی حق ندارد از آن ایراد بگیرد و آن را نقد کند.
وی در خصوص کیفیت آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه شامل آثار بسیار زیبا و عمیق از سراسر جهان است که نشان می دهد، مفهوم تزرویر و دروغ گویی نظام سرمایه داری برای چپاول منابع محرومین و اشغال سرزمین های اسلامی، جهانی شده است و یهودی و مسیحی و مسلمان نمی شناسد.
سردار نقدی ادامه داد: آثار بسیار عمیق، پر مفهوم و عالمانه است و البته با زبان بین المللی کاریکاتور است و از این طریق به راحتی منتقل می شود و هیچ مرزی نمی شناسد.
وی در پاسخ به سؤال خبرنگار در خصوص موضع گیری های مقامات آمریکایی و صهیونیستی درباره این نمایشگاه گفت: آنچه اینجا مهم  و قابل تأمل است بحث آزادی است؛ آزادی که غربی ها مدعی آن هستند و شعار آن را می دهند اینجا جایی است ملت های مظلوم و مستضعف می توانند ثابت کند که دروغ است و این آزادی وجود ندارد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان خاطر نشان کرد: باید از این فرصت استفاده کرد و زیر بار حجم تبلیغات گسترده رسانه ای که غربی ها به راه انداخته اند تا دنیا را قانع کنند که به دنبال آزادی بیان هستند، نرفت و ثابت که این ادعا دروغی بیش نیست و چنین آزادی وجود ندارد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان