منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۶
شناسه خبر: 271705
گروه :خبر
IMG_1533

امام جمعه رودان تاکید کرد: مسئولین باید مراقب حرف، رفتار و شبهه اندازیهای خود مقابل شورای نگهبان و هیأتهای نظارت باشند و آب به آسیاب دشمن نریزند، دشمن اطمینان عمومی مردم را هدف قرار داده و متأسفانه بعضی از افراد در این راستا کار انجام می دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛  حجت الاسلام سید مهدی تاج زاد امام جمعه رودان در خطبه های عبادی سیاسی شهرستان با اشاره به سخنان رهبری درباره انتخابات و اینکه یک عده ای مریض القلب که درونشان فاسد است قبل از انتخابات درباره سلامت انتخابات حرف می زنند و ادعا می کنند که ما نگرانیم انتخابات سالم برگزار شود یا نشود، گفت: این عده از افراد می خواهند اطمینان عمومی به سلامت انتخابات را از بین ببرند و هدفشان ریختن اطمینان مردم از انتخابات و یک عدم اطمینان از نظام بوجود آوردن است.

 

تاج زاد اظهار کرد: هر دهانی که در هر جا و مکانی در رابطه با سلامت انتخابات حرف بزند باید خرد شود، انتخابات از اول انقلاب صحیح و سالم برگزار شده و خواهد شد، بعضاً شاید در جایی تخلف کوچکی صورت گرفته اما این نیست که انتخابات ناسالم شود به تعبیر رهبری تخلفی که نتایج انتخابات را تغییر دهد از اول انقلاب تا به الان وجود نداشته است.

 

امام جمعه رودان افزود: رهبر انقلاب همچنین در این مورد تأکید داشتندکه هیچ تخلف سازمان یافته ای در انتخابات وجود نداشته،عدم رعایت مسئولین دولتی و غیر دولتی تا الان وجود نداشته و این افراد که چنین ادعاهایی می کنند دشمنان نظام و انقلاب هستند.

 

وی ادامه داد: شورای نگهبان اصل قانون را از اول رعایت کرده، دولت هم وظایفی دارد که انجام می دهد و سلامت انتخابات نیازی به گفتن نیست.

 

وی تصریح کرد: کسی که ادعا کند در انتخابات خیانت شده، دشمن نظام وانقلاب و مزدور است، همان ادعاهای پوچی که یکسری از افراد جاهل و خود فروخته در سال ۸۸ زدند و فتنه ای بوجود آوردند، مردم باید به این مسائل آگاهی کامل داشته باشند.

 

حجت الاسلام تاج زاد اضافه کرد: یک عده ای از سخن رهبر انقلاب در رابطه با حق الناس سوء برداشت کردند و خواستند ناسالم بودن انتخابات را به حق الناس ربط دهند.

 

وی تاکید کرد: مسئولین باید مراقب حرف، رفتار و شبهه اندازیهای خود مقابل شورای نگهبان و هیأتهای نظارت باشند و آب به آسیاب دشمن نریزند، دشمن اطمینان عمومی مردم را هدف قرار داده و متأسفانه بعضی از افراد در این راستا کار انجام می دهند.

 

امام جمعه رودان در خصوص پاسخ کوتاه و پرمحتوای رهبر انقلاب به نامه رئیس جمهور درباره برجام، گفت: این پاسخ بیانگر نگاه تیزبین به ماجرای برجام و هم حکایت از نگرانی های رهبر انقلاب به برجام بود که توصیه های مهمی ایشان کردند.

 

وی پاسخ رهبر انقلاب به رئیس جمهور را به نامه امام علی(ع) به مالک اشتر در رابطه با صلح با دشمن شباهت داد و اظهار کرد: حضرت علی(ع) از مالک خواسته بود که اگر دشمن خواست صلح کند و در آن رضای خداوند متعال بود، صلح کن، چراکه صلح باعث امنیت و راحتی سپاهت خواهد شد، اما چه بسا با این صلح، دشمن می خواهد تو را غافل کند و با نزدیک کردن خود، ضربه اصلی بزند، وقتی صلح کردی حسن ظن خود را نسبت به دشمن متهم کن، و به دشمن حسن ظن نداشته باش، وفای به عهد را حتی با مشرکین دقیق عمل کن، اما یک عده همانند استکبار و کفار وفای به عهد ندارند.

 

تاج زاد افزود: رهبر انقلاب با تشکر از مسئولین نکاتی را متذکر شدند که اولاً طرف مقابل به تعهدات خودش عمل کند و مواظب عهد شکنی استکبار باشند و آگاه باشند که حل مشکلات اقتصادی در گرو تلاش بی وقفه مسئولین و همکاری مردم است دوم اینکه مسئولین باید به مردم بگویندکه در برابر برداشته شدن این تحریم ها چه هزینه های سنگینی دادیم.

 

وی ادامه داد: این دستاورد برجام به خاطر کوتاه آمدن کشور از آرمان ها و ارزشهای انقلاب نیست بلکه بخاطر صبر و مقاومت ملت بود.

 

وی در این خصوص تأکید کرد: کسی از این دستاوردها برعکس برداشت نکند و بگوید ما کرنش یا سرمان زیر کردیم در صورتی که ما همچنان با اقتدار هستیم.

 

تاج زاد در خصوص توصیه های رهبری در قضیه برجام گفت: مسئولین شادی کاذب به مردم ندهند و مردم را به نظام و انقلاب بدبین نکنند چراکه رفع مشکلات مردم و ملت تنها با اجرای اقتصاد مقاومتی حل می شود،و از اول اگر توصیه ها و هدایت های مقام معظم رهبری نبود به اینجا نمی رسید چه بسا به ناکجا آباد می رسید.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان