منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۵۳
شناسه خبر: 362087
گروه :خبر
67d

موج دوم عزل و نصب های دولت تدبیر و امید در استان هرمزگان طی ماههای اخیر آغاز شده که این بار نوبت به تغییر فرمانداران شهرستان ها رسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛با نزدیک شده به انتخابات ریاست جمهوری موج جدیدی از تغییرات در ماههای اخیر در استان هرمزگان آغاز شده که بیشترین این عزل و نصب ها حول محور فرمانداری ها و بخش داری ها می باشد.

با آغاز فعالیت دولت تدبیر به ریاست جمهوری حسن روحانی تغییر مدیران ادارات کل و زیر مجموعه آنها در شهرستان ها با سرعت انجام شد و هم اکنون نیز در آخرین سال ریاست جمهوری روحانی در این دوره موج دوم تغییرات آغاز شده و با تدبیر دولتی ها پرونده تغییرات مدیریتی در فرمانداران استان هرمزگان  بار دیگر گشوده شده است.
در نخستین روزهای اردیبهشت ماه استاندار هرمزگان با صدور حکمی ابوذر مهدی نخعی که به عنوان مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری هرمزگان و فرماندار شهرستان جاسک بودند را به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میناب منصوب کرد.
عزت کمالزاده در اردیبهشت سال  93 به عنوان نخستین فرماندار زن طی حکمی از سوی عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در شهرستان قشم منصوب شد که در مرداد سال جاری با شایعه استعفای فرماندار قشم در فضای مجازی، استاندار هرمزگان علیرضا نصری فرماندار سابق شهرستان خمیر را با به‌عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان قشم منصوب کرد .
موج تغییرات د رفرمانداری قشم به معاونین نیز سرایت کرد که در ادامه این تحولات رضا برزگر معاونت سیاسی را به غلامی سپرد.
براین اساس با انتصاب فرماندار شهرستان خمیر به عنوان سکاندار جزیره قشم منصوب شد و محمد ملایی نیزسرپرستی فرمانداری شهرستان بندرخمیر را برعهده گرفت.
در ادامه روند تغییرات گسترده در فرمانداری‌های شهرهای مختلف استان با حکم استاندار هرمزگان ایزدی پور که بیش از دو سال در فرمانداری بستک را برعهده داشت جای خود را به عبدالله پرتابیان داد.
عبدالله پرتابیان از ۶ مرداد ۱۳۷۸حدود ۱۷ سال به عنوان شهردار شهرستان بندرخمیر خدمت نموده که در اواسط تابستان 95 به عنوان فرماندار بستک منصوب شد هم اکنون نیز با گذشت دوماه از انتصاب فرماندار جدید، جایگاه معاونت آن همچنان خالی است.

در ابتدای مرداد ماه نیز حمید جهانگیری کوهشاهی به عنوان فرماندار جدید حاجی آباد منصوب شد وی که بیش از این بخشدار مرکزی به جای  اصغر جهانگیری فرماندار پیشین شهرستان برمسند که بر مسند ریاست حاجی آباد قرار گرفتند.

میرمرسل ایزدی پور نیز به پیشنهاد دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان و با حکم وزیر کشور به عنوان فرماندار شهرستان سیریک منصوب شدو  سعیدالله مبارکی سکان  فرمانداری شهرستان سیریک  را به فرماندار سابق بستک سپرد.
 
همچنین محمد احمدی که معاون فرماندار شهرستان بستک به پیشنهاد دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان و با حکم وزیر کشور به عنوان فرماندار شهرستان جاسک منصوب شد و علی سالاری سکانداری شهرستان جاسک معاون سابق فرماندار بستک سپرد.
روز گذشته نیز اسماعیل پاسلار فرماندار اسبق بندرلنگه که به بازنشسته شدند سرپرستی فرمانداری این شهرستان را ارسلان بهاری میمندی سپردند.
اسماعیل پاسلار پیش از ورود به فرمانداری بندرلنگه خدمت در پست‌های مختف از فرماندار تا معاونت فرمانداری را در شهرستان‌های شرق استان هرمزگان را نیز در کارنامه وزارت کشوری خود به ثبت رسانده و ارسلان بهاری میمندی سرپرست فرمانداری بندرلنگه در کارنامه خود خدمت در سمت معاونت فرمانداری و همچنین بخشدار در شهرستان‌های شرق و همچنین مدیر کل مدیریت بحران استانداری استان هرمزگان را دارد.

موج گسترده تغییر فرمانداران در استان هرمزگان درحالی است که باید در یک سال باقیمانده دولت یازدهم سعی می شود تا با تثبیت مدیریت ها، نسبت به افزایش بهره وری مدیریتی اقدام شود؛آن چه مشخص است تغییر در مدیریت نمی تواند اثر آنی و واقعی داشته باشد و  اثر روانی و شوک آنی را نمی توان نادیده گرفت.

 

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است