منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۶
شناسه خبر: 265608
گروه :خبر
13941008000200_PhotoA

علی‌رغم تاکیدهای منطقه‌ای و بین‌المللی بر ضرورت توقف شهرک‌سازی، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با ساخت یک شهرک دیگر در کرانه باختری موافقت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، روزنامه «هاآرتص» رژیم صهیونیستی گزارش داد «موشه یعلون» وزیر جنگ این رژیم با انضمام یک شهرک دیگر به مساحت 40 دونم (هر دونم حدود 900 متر) در مجموعه شهرک‌های «گوش‌عتصیون» در کرانه باختری موافقت کرد.

بر اساس این گزارش، زمین‌های جدیدی که قرار است به مجموعه شهرک‌های گوش‌عتصیون اضافه شود در اصل یک کنیسه و زمین‌های اطراف آن است.

بر اساس این موافقت، از این به بعد اسرائیلی‌ها می‌توانند در زمین‌های یادشده شهرک‌سازی کنند؛ مالکیت این زمین‌ها متعلق به «ایروینگ مسکوویتز» یک یهودی ثروتمند آمریکایی است.

این اقدام در حالی انجام می‌ود که همواره شهرک‌سازی در مجامع بین‌المللی به عنوان یکی از موانع صلح (مورد نظر تشکیلات خودگردان) ذکر و بر توقف آن تاکید می‌شود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی