منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۸
شناسه خبر: 212264
گروه :خبر
13920919000392_PhotoA

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مواضع روسیه نسبت به سوریه تغییر نکرده است، گفت: اینکه برخی گفته‌اند انقلاب از اوین آغاز می‌شود، به نظر من برخی از افراد بیسواد هستند و نباید جواب این افراد را داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در ارتباط با صحبت‌های اخیر مادر مهدی هاشمی که عنوان کرده انقلاب از اوین آغاز می‌شود، اظهار کرد: برخی از افراد بیسواد هستند و نباید جواب این افراد را داد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا روسیه مواضع نظامی خود را نسبت به سوریه تغییر می‌دهد؟ گفت: اخیرا شاهد هستیم که روسیه سفیر ترکیه را احضار کرده و در ارتباط با مواضع ترکیه که نسبت به سوریه داشته این کشور را تهدید نظامی کرده تا شیطنتی در ارتباط با سوریه اتفاق نیفتد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی