منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۳
شناسه خبر: 208371
گروه :خبر
14384137432

عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان حل مسائل اقتصادی مردم را مهم ترین دغدغه خود دانست و تصریح کرد:بیشترین تذکرات و نطق هایم در خصوص پیگیری مسئله کمبود آب استان است.

منصور آرامی، نماینده مردم بندرعباس، بندرخمیر، حاجی آباد، قشم و ابوموسی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی هرمز مهم ترین اقدام خود در دوران نمایندگی را تلاش برای دفاع از حقوق ملت دانست و گفت :نمایندگان باید برای رفاه حال مردم کوشا باشند و پیگیری هایی در زمینه عمران روستایی و گاز رسانی به نقاط روستاییان صورت گرفته است.

 

وی با اشاره به تصمیم حضورشان برای ادامه حضور در دوره جدید اظهار کرد:با توجه به هم اکنون نماینده هستیم و فرصت تا انتخابات زیاد است و اگر شرایط داشته باشیم دوباره شرکت خواهم کرد .

 

عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان با اشاره به میزان رضایت موکلین در حوزه انتخاباتی افزود: با توجه تلاش ها و قسم که در مجلس خورده ام سعی بر این بوده است که وظایف خود را انجام داده باشم و تلاش یک نماینده خوب انجام وظایف خود به درستی است.

 

 

وی حل مسائل اقتصادی مردم را مهم ترین دغدغه خود دانست و تصریح کرد:بیشترین تذکرات و نطق هایم در خصوص پیگیری مسئله کمبود آب استان است.

 

 

آرامی تصریح کرد : بیشتر وظیفه خودم را در بحث قانون گذاری و نظارت عمل می کنم و حل مشکلات مردم را مدنظر قرار داده ام.

 

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی