منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۸
شناسه خبر: 188296
گروه :خبر
13940215000535_PhotoA

مهمترین پایگاه گروه تروریستی تکفیری «داعش» در ریف حسکه بدست نیروهای ارتش سوریه و کمیته‌های دفاع مردمی کُردهای این کشور سقوط کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، نیروهای ارتش سوریه و کمیته‌های دفاع مردمی کُردهای این کشور در ادامه عملیات‌های خود در ریف حسکه، واقع در شمال شرقی سوریه موفق شدند، مهمترین پایگاه گروه تروریستی تکفیری «داعش» در کوه «عبد العزیز»، واقع در ریف غربی حسکه را تصرف کنند.

داعش حملات خود علیه شهر حسکه و ریف آن و روستاهای آشوری نشین این منطقه را از این کوه تدارک می‌دیدید و آن را به پایگاه آموزش نظامی عناصر خود و انبارهای سلاح‌هایش تبدیل کرده بود.

در دست گرفتن کنترل کوه عبد العزیز توسط ارتش سوریه و مبارزان کُرد بمعنای فروپاشی کامل این گروه تکفیری در ریف غربی حسکه و قطع راه امداد و کمک رسانی داعش از شهر الشدادی در ریف جنوبی حسکه و دیرالزور به ریف شمالی حسکه و رقه است که تامین امنیت شهرهای غرب استان حسکه است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است