منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۶
شناسه خبر: 200269
گروه :خبر
قدس3

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس :استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی بداند که تا پیروزی جهان اسلام و محو کامل رژیم صهیونیستی هرگز مسلمانان از پای نخواهد نشست .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  ، محمدرضا رستمیان در گفت‌وگو با خبرنگار «سوریاس» ، با اشاره به فرا رسیدن روز جهانی قدس گفت: روز قدس روز اسلام است .

 

وی افزود: قدس محور هویت و اتحاد همان امتی است که مستضعفان زمین را وارثان واقعی می‌داند و برای زورمداری و بی‌عدالتی عمری کوتاه قائل و ایمان دارد که نصرت و پیروزی از آن صالحان و هدایت یافتگان خواهد بود و روز قدس، قدرت خداوند در گام‌های استوار مردان و زنان مسلمان و دریای مواج و خروشان مسلمانان روزه‌دار نمود می‌یابد.
رستمیان ادامه داد: روز قدس روزی است که هویت بیش از یک میلیارد مسلمان در سرتاسر عالم باید احیا شود و از مهمترین ویژگی روز قدس امسال،بصیرت وآگاهی ملت است. 
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: امروز نیز با توجه به محوری بودن مسئله فلسطین رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی تلاش دارند دارد با ایجاد تفرقه بین مسلمانان و ایجاد توطئه در سوریه و کشورهای مسلمانان، ما را از این مسئله غافل کند .
وی تصریح کرد: اما استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی بداند که تا پیروزی جهان اسلام و محو کامل رژیم صهیونیستی هرگز مسلمانان از پای نخواهد نشست و روز به روز با عظمی راسخ تر در جهت رسیدن به هدف خود که همانا آزادی فلسطین و از بین بردن رژیم جعلی صهیونیستی است تلاش می کند.
وی خاطرنشان کرد:روز قدس نماد مظلومیت ملتی مسلمان است که در میان دسیسه استکبار جهانی هویت اصیل خویش را می جوید و حضور ملت های مسلمان در راهپیمایی این روز، هم صدا شدن با ملت مظلوم فلسطین و ابراز انزجار از اسرائیل غاصب و آمریکای جنایتکار است.
انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان