منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۹
شناسه خبر: 266381
گروه :خبر
1

فرماندار سیریک گفت: گارگاه آموزش توجیهی اعضای هیات اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در شهرستان سیریک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی، سعید الله مبارک ،فرماندار سیریک در گارگاه آموزش اعضای هئیت اجرایی شهرستان گفت: افرادی که جزء عوامل اجرایی انتخابات هستند زمانی می‌توانند از حقوق انتخاب‌شوندگان و انتخاب‌کنندگان دفاع کنند که بر قانون تسلط کافی و جامع داشته باشند.
نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک اظهار کرد: با توجه به برگزاری انتخابات الکترونیک و نیمه الکترونیک درشهرستان سیریک اهمیت توجه به آموزش و زیر ساخت ها برای برگزاری انتخابات از وظایف مهم مجریان برشمرد.
مبارکی افزود: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تثبیت کننده نظام جمهوری اسلامی است و مردم از ابتدای انقلاب اسلامی هموار با حضور حماسی در انتخابات متعدد وفاداری خود را به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی به اثبات رسانده اند.
این مسئول اظهار داشت:برای برگزاری انتخابات از همه ظرفیت های دستگاه های اجرایی شهرستان در برگزاری انتخابات استفاده خواهد شد و دستگاهها و نهادهای دولتی مکلف به همکاری با اعضای هیات اجرایی در جهت باشکوه برگزار کردن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری می باشند.
وی بیان داشت: مشارکت آگاهانه، و منظم و قانونی و با شکوه مردم با همکاری دستگاه ها و عوامل اجرایی و نظارتی ، یقینا زمینه برگزاری انتخاباتی در شان و منزلت نظام مقدس جمهوری اسلامی در سال جاری در سطح شهرستان خواهیم داشت.
فرماندار سیریک اضافه کرد: ما در صورتی می توانیم مشارکت گسترده مردم در صحنه انتخابات را فراهم کنیم که مردم اولا به مجریان و دست اندارکاران و عوامل اجرایی قانون اعتماد کنند و یکی از مهمترین وظابف ما متولیان رعایت اصل بی طرفی و پایبند به رعایت قانون و تشویق مردم به حضور حداکثری در انتخابات است.
انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است