منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۶
شناسه خبر: 343328
گروه :خبر
20160703_093556

مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان هرمزگان با بیان اینکه نگاه کمیته امداد به قشر محروم و مستضعف جامعه نگاهی تحول گراست، گفت: اشتغالزایی و توانمندی سازی اقتصاد خانواده های محروم از مهمترین اهداف کمیته امداد(ره) است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ،علی الهیاری، مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان در جمع کارکنان کمیته امداد شهرستان سیریک اظهار کرد: ریشه کنی فقر یکی از اهداف بلند این نهاد است و چشم اندازهای برنامه ششم از برنامه پنچ ساله کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)  توجه به اشتغال زایی پایدار  به منظور توانمندسازی خانواده های تحت حمایت است.

وی افزود: همه ما مسئولان خدمتگذار مردم بویژه محرومین و اقشار مستمند هستیم و افتخاری بزرگ برای مجموعه کمیته امداد است که یکی از رسالت های آن توجه و اهتمام ویژه به انسان های تهیدست و فقیر  اما شریف، مومن و متدین است وظیفه ای که انیبا و اوصیای الهی ازجانب خداوند متعال بر عهده گذاشته اند.

مدیر کل کمیته امداد استان تصریح کرد: نقش مجموعه کمیته امداد(ره) در جامعه خدمت به افرادی است که نزد پروردگار جایگاه بزرگی دارند و دعایشان مورد قبول خدواند است و هر کس در این راه قدمی بردارد اجر و سعادت دنیا و آخرت را کسب نموده است.

الهیاری بیان کرد: از اهداف اساسی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) توانمندسازی اقتصاد خانواده های نیازمند است که این وظیفه تنها از عهده کمیته امداد بر نخواهد آمد بلکه همه نهادها و مردم باید دست یاری و همت در راه خدمت و رفع مشکلات برای امداد داشته باشند .

وی یادآور شد: ایجاد مشاغل خرد و کوچک خانگی ، اعتماد به نفس را در خانواده ایجاد می کند که خانوده ها با کسب در آمد به رفاه نسبی، کرامت  و منزلت  خواهند رسید.

مدیرکل کمیته امداد(ره) استان خاطرنشان کرد : شهرستان سیریک  دارای ظرفیت های بسیار خوبی می باشد که در مساعدت و جذب کمک های مردمی و  خیرین در سطح استان از جایگاه خوبی برخوردار است  و در سال های گذشته اعطای تسهیلات خوداشتغالی زمینه های اشتغال پایدار در شهرستان سیریک فراهم کرده است.

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است