منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۵ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۱
شناسه خبر: 196565
گروه :خبر
IMG_0275

فرمانده سپاه حاجی آباد گفت: آلوده کردن جوانان به اعتیاد یکی از مهمترین اهداف شوم دشمنان برای جلوگیری از نخبه پروری است.

به  گزارش  شبکه اطلاع رسانی هرمز ،سرگرد حجت امیری کیا در گفتگو با خبرنگار پیارم حاجی آباد، بیان داشت: دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی و براندازی این نظام الهی با روی آوردن به جنگ نرم تلاش دارد با رواج اعتیاد و ابتذال در بین جوانان به اهداف شوم خود دست یابد.

 

امیری کیا افزود: امروز مواد مخدر از شکل سنتی به صنعتی تغییر یافته و به راحتی در اختیار عموم مردم قرار می گیرد از این رو باید با همکاری و همیاری همه ارگان ها بخصوص دستگاه های فرهنگی، آموزش و پرورش و دانشگاه ها به مقابله و مبارزه با این بلای خانمان سوز بپردازیم.
وی افزود: همسویی و شناخت خانواده از فرزند یا عضو این مجموعه عامل مهمی در راه پیشگیری و نجات از دام اعتیاد است.
وی ادامه داد: امروز آموزش نیاز اصلی خانواده ها است تا به واسطه این آموزش آثار منفی این دشمن خطرناک و بلای خانمان سوز روشن شده و مشکل اعتیاد از جامعه رخت بربندد.
وی از اعتیاد به عنوان پنجمین دغدغه دنیای امروز نام برده می شود و در این بین ایران اسلامی تلاش دارد با برنامه ریزی مناسب زمینه ریشه کنی این بلای خانمان سوز را از کشور فراهم کند.
سرگرد امیری کیا افزود: مهمترین رکن مبارزه با مواد مخدر پیشگیری از اعتیاد است و این پیشگیری باید از کانون گرم خانواده که تاثیرگذارترین نهاد در این امر است، آغاز شود.
وی افزود: همکاری هر چه بیشتر نهاد های آموزشی چون مدارس و دانشگاه ها با نهاد خانواده برای پیشگیری از روی آوردن جوانان به اعتیاد می تواند زمینه پیشگیری از اعتیاد را فراهم کند.

 

انتهای  پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است