منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۷:۵۱
شناسه خبر: 341617
گروه :خبر
دانلود

منتخب مردم بندرعباس و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مهمترین دغدغه مردم ابوموسی حمل و نقل می باشد، افزود:جزایر استان باید توسعه متوازن و لازم را داشته باشند و ظرفیتهای لازم و ممکن برای ارتقا و بهبود وضعیت اقتصادی مردم در جزایراستان وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ احمد مرادی، منتخب مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار نافذ آنلاین، با اشاره به مشکلات موجود در سیستم حمل و نقل دریایی و هوایی ابوموسی مهمترین دغده مردم ابوموسی حمل و نقل دانست و گفت:

مرادی افزود: ساختار حاکمیتی تعریف شده برای این شهرستان  نشان می دهد که اقدامات باید بصورت فوق العاده انجام شود و خدماتی هم که به مردم این منطقه ارائه می شود باید در حد یک شهرستان باشد.
منتخب مردم ابوموسی در مجلس اظهار کرد: با رفع موانع سیستم حمل و نقل است خدمات رسانی در دیگر بخش ها نیز رفع می شود چنانچه اگر شاهد توسعه در زمینه های برق، آب و فاضلاب، دانشگاه و سایر بخشها در این شهرستان هستیم  به لطف وجود سیستم حمل و نقل دریایی و هوایی بوده که اتفاق افتاده است.
مرادی تصریح کرد: در استان هرمزگان 14 جزیره وجود دارد که هر یک از این جزایر کارکرد خاص خود را دارد بعضی از جزایر در بخش نفت فعال هستند و بعضی از جزایر ساختار گردشگری دارند و شماری از جزایر بصورت تجاری و صنعتی مدیریت می شوند مثل مناطق آزاد و بعضی از جزایر مسکونی می باشند یعنی مردم در این جزایر زندگی می کنند و حق حیات دارند و شأن دولت ایجاب می کند که تمام خدماتی را که لازم هست برای مردم این جزایر تامین شود و این وظیفه ای است که دولت به همراه نمایندگان مردم در مجلس دارند و باید با وضعیتی بهتر و با انرژی و انگیزه ای مضاعف بتوانند مسائل و مشکلات مردم جزایر را پیگیری و رفع نمایند.
وی افزود: مسئولان باید نگاه ویژه ای به شهرستان ابوموسی داشته باشند چرا که این شهرستان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و دارای موقعیتی استراتژیک می باشد.
منتخب مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس با بیان اینکه بیشتر ساکنین ابوموسی کارمند دولت می باشند،تاکید کرد: تمام تلاش دو قوه مجریه و مقننه بهبود وضع معیشت مردم است.

وی افزود: اولویت نظام خدمات رسانی به محرومان جامعه می باشد و زیبنده مردم و نظام اسلامی نیست که بعد از گذشت چهار دهه از عمر انقلاب، مردم ما هنور در حداقل های ممکن زندگی مانده باشند و ما باید توسعه در روستاها را شتاب بخشیم.
منتخب مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس تصریح کرد: جزایر استان باید توسعه متوازن و لازم را داشته باشند و ظرفیتهای لازم و ممکن برای ارتقا و بهبود وضعیت اقتصادی مردم در جزایراستان وجود دارد.

 

انتهای پیام/

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند