منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۵
شناسه خبر: 195782
گروه :خبر
image288165

خانواده هاشمی در اعتراض به قوانین و حکم هایی که برای آنها رقم می خورد همواره توهین های زیادی را به نهادهای مختلف به ویژه قوه قضائیه داشته اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، روز گذشته عفت مرعشی، همسر هاشمی رفسنجانی و مادر مهدی هاشمی در واکنش به حکم پسر خود با زیر سوال بردن عملکرد قوه قضائیه اظهار کرده بود که حکم آقای هاشمی یعنی تقلب، تقلب، پدرسوخته بازی.

وی ادامه داد: بروید و همین را بزنید. (خنده)

عفت مرعشی اظهار داشت: بروید بنویسید که خانم هاشمی گفت که، “پدرسوخته بازی بوده و حکمش (حکم مهدی هاشمی) پدرسوخته بازی بود و حکم نیست.”

 

این در حالی است که رسیدگی به پرونده متهم بزرگ اقتصادی و امنیتی بیش از یک سال به طول انجامیده بود و در مجموع از چندین سال گذشته دستگاه قضایی کشور به دنبال رسیدگی به این موضوع بود.

 

از طرف دیگر عفت مرعشی در جیان فتنه 88 در پاسخ به سوال یک خبرنگار با القای تقلب و بی قانونی در کشور از مردم خواسته بود تا برای احقاق رأی خود به خیابان‌ها ریخته و تظاهرات کنند.

 

خانواده هاشمی در اعتراض به قوانین و حکم هایی که برای آنها رقم می خورد همواره توهین های زیادی را به نهادهای مختلف به ویژه قوه قضائیه داشته اند.

 

پیش از این نیز فاطمه هاشمی در اعتراض به حضورش در دادگاه گفته بود به نظر می‌رسد مملکت برای لاریجانی هاست.

 

این اعتراضات گسترده نشان می دهد که در حقیقت خانواده هاشمی هیچ تمکینی در برابر قانون نداشته و هنگامی که عدالت درباره آنها اجرا می شود همه نهادها به ویژه قوه قضائیه را زیر سوال می‌برند.

 

در حالی که انتظار می رود خاندان هاشمی با در نظر گرفتن موقعیت پدر خود تمکین بیشتری نسبت به قانون داشته باشند، کمترین تمکین قانونی از سوی این خانواده در جریان احکام دادگاهی دیده نمی‌شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است