منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۱
شناسه خبر: 311471
گروه :خبر
13931212000504_PhotoA

مشکلات مسکن مهر هر روز بدتر از دیروز می‌شود به طوری که باوجود بخشنامه دولت مبنی بر افزایش بازپرداخت اقساط تسهیلات از 15 سال به 20 سال براساس جدیدترین اخبار این مدت با کاهش یک ساله به ۱۴ سال رسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از گزارش خبرنگار اقتصادی فارس در روزهایی که اخبار خوشی از مسکن مهر به گوش نمی‌رسد و این طرح دائما بازیچه مجادلات سیاسی افراد و گروه‌ها شده است خبرها حاکی از این است که علی‌رغم بخشنامه دولت قبل که قرار بود بازپرداخت اقساط تسهیلات مسکن مهر از 15 سال به 20 سال افزایش یابد بازپرداخت ها نه تنها افزایش نیافته بلکه یک سال دیگر هم کمتر شده و به 14 سال رسیده است.

برخی از متقاضیان مسکن مهر پردیس اعلام کردند که بیش از 45 ماه از ثبت نام آنها در این طرح به امید تحویل و اسکان در این واحدها ظرف مدت 18 ماه می‌گذرد و ناچار شده‌اند که در شبکه های اجتماعی پیگیر حل مشکلات باشند.

یکی از متقاضیان مسکن مهر در همین رابطه از تخلفات و انحرافات ایجاد شده در مدت زمان بازپرداخت تسهیلات اعطایی به واحدهای مهر در پردیس خبر داد.

محمدی به خبرنگار فارس گفت: اواخر اردیبهشت ماه سال 92 وزیر دولت وقت از تصویب مصوبه‌ای با موضوع افزایش مدت بازپرداخت اقساط تسهیلات مسکن مهر از 15 به 20 سال و ابلاغ بخشنامه‌های این مصوبه به شعبات بانک مسکن خبر داد.

وی افزود:همچنین وزیر وقت اعلام کرد که این مصوبه شامل حال همه متقاضیان می‌شود، حتی آن دسته از متقاضیانی که دفترچه اقساط آنها صادر شده است می‌توانند با مراجعه به شعبات بانک مسکن دفترچه قسط 15ساله را تحویل داده 20ساله دریافت کنند.

وی خاطر نشان کرد:حال پس از گذشت چیزی نزدیک به 36 ماه از آن تاریخ، با وجود تأخیر نزدیک به 30 ماهه تحویل این واحدها، شرکت عمران پردیس برای تزریق پول بیشتر به این پروژه 5 میلیون تومان به مبلغ تسهیلات اضافه کرده و در کمال تعجب با وجود این افزایش نه تنها بازپرداخت اقساط تسهیلات 20 ساله نشده است که از 15 سال به 14 سال کاهش یافته است.

به گفته وی، این در حالی است که دولت فعلی دلیل گرفتن چندبرابری پول از متقاضیان را مصوبات دولت قبل میداند، ما در این موضوع مصوبه دولت قبل به فراموشی سپرده شده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است