منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸
شناسه خبر: 350170
گروه :خبر
همسسس

یکی از مهم ترین ویژگی های فطری انسان محبت است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ یکی از مهم ترین ویژگی های فطری انسان محبت است ، اگر دوست دارید همسرتان را تحت تاثیر قرار دهید و مورد احترام و توجه او باشید و زندگی تان از روز مرگی نجات پیدا کند و احساس کنید برای همسرتان تازگی دارید بد نیست نگاهی به متن پایین بیندازید :

هیچ گاه نباید غرور و یا کم رویی مانع ابراز عشق و علاقه شود ، یا در طول زمان مشکلات زندگی و گاه مشاجرات جزئی و درگیری ها باعث شود ابراز عشق و علاقه ترک شود بلکه باید همواره و در همه حالات زندگی طوری رفتار کنیم که فضای عاطفی از بین نرود و جایی برای گفتن جملات عاشقانه و البته صادقانه بماند چرا که برخی زنان می پندارند مردها به خاطر روحیه خاص مردانه شان اهمیتی به این حرف ها نمی دهند و نیازی به شنیدن عبارات محبت آمیز و دل نشین ندارند در حالی که تجربه و تحقیقات روان شناسی ، نادرستی این مطلب را اثبات کرده است .

در مردان هر چقدر هم که به ظاهر والامقام و قوی باشند باز هم لایه هایی از دوران کودکی باقی می ماند که آنها را نیازمند به دل داری می کند و در بسیاری از مواقع ابراز محبت تعیین کننده است چرا که محبت تنها سرمایه ای است که با خرج کردن کم نمی شود .

اگر جزء آن دسته از زنانی هستید که در زندگی مشترک دچار روز مرگی شده اید و به دنبال راه کارهایی برای ابراز عشق و علاقه خود به همسرتان هستید و به اصطلاح می خواهید رمانتیک ترین باشید به این راه کارها توجه کنید : اواخر ساعت کاری اش با او تماس بگیرید و یا یک پیامک بدید :” سلام ، ببخشید من امروز از وقتی همسرم از خونه رفته دلم براش تنگ شده ، سرم داغ شده ، قلبم یخ زده ، دستام می لرزه . رفتم دکتر ولی اون فقط تو نسخه ام اسم همسرم رونوشت دکتر می گفت فقط کافیه اونو ببینی تاا یخ های قلبت باز بشه و سرحال بشی ، شما اگه همسرم رو دیدید بهش بگید امروز خودشو زودتر برسونه تا من دوباره شاد بشم ” مطمئنا تمام لحظاتی که شما این پیغام های مثبت را برای همسرتان می فرستید او با لبخند و سکوت در حال گوش دادن به صدای شما و خواندن پیامک شماست و در فکر اینکه باید زودتر به خانه بر گردد خواهد بود .

استفاده از این گونه جملات کار ساده ای نیست بلکه هنری است که مهارت خاص می طلبد . اگر روح صداقت نداشته باشند و در لحظات خاص زندگی و حالات ویژه ای ( که تشخیص آن به عهده خودتان است ) گفته نشوند دل ربایی خود را از دست می دهند و حالت کلیشه ای و خسته کننده ای پیدا می کنند . خداوند سرمایه مهر و محبت را در آغاز زندگی مشترک بین زن و مرد قرار می دهد و محافظت و نگهبانی از آن را بر عهده خود آنها نهاده است و این انسان است که باید از این سرمایه به نحو احسن استفاده کند . یکی از راه های نگهداری و تقویت این محبت ، بروز آن است .

یک کارت دعوت درست کنید و پس از نوشتن جملات محبت آمیز در آن ، از همسرتان برای صرف شام و نهار دعوت کنید . نشانی خانه خودتان را روی کارت بنویسید و او را به صرف شام و یا غذایی رویایی در بهترین و آرام ترین مکان دنیا که همان منزلتان است دعوت کنید . این کارت را می توانید در کیف یا ماشین او یا در جایی که بعد از خارج شدن از منزل آن را ببیند قرار دهید . بدین ترتیب می توانید به مراسم صرف شام که به مرور زمان امری عادی شده است رونق ببخشید و وی را مشتاقانه تر به سمت خانه هدایت کنید ، می توانید خوراکی مورد علاقه اش را در بسته بندی زیبا داخل کیف و یا ماشینش قرار دهید و روی آن بنویسید : از این همه تلاشی که می کنی سپاس گزارم .

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی