منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۱
شناسه خبر: 301541
گروه :خبر
hormoz

وکیل مدافع مهدی هاشمی گفت: مهدی هاشمی به علت بیماری برای بار دوم در بیمارستان بستری و زیر تیغ جراحی رفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ سید وحید ابوالمعالی وکیل مدافع مهدی هاشمی در خصوص علت بستری شدن دوباره موکلش در بیمارستان اظهار داشت:در حال حاضر از علت اصلی بستر شدن موکلم در بیمارستان اطلاع ندارم اما به نظر می رسد مهدی هاشمی به علت همان بیماری گذشته در بیمارستان بستری شده است.

وی افزود :مهدی هاشمی 4 روز است در بیمارستان بستری شده است برای بار دوم تحت عمل جراحی قرار گرفت و از وی آزمایش هایی انجام شده که منتظر جواب آن‌ها هستیم.

وکیل مدافع مهدی هاشمی در مورد درخواست مرخصی برای موکلش بیان کرد:درخواست مرخصی از سوی خانواده هاشمی به سازمان زندان ها ارسال می شود و موافقت با آن به تصمیم سازمان زندان ها باز می گردد اما در حال حاضر هنوز تصمیمی در این رابطه گرفته نشده است.

گفتنی است، 21دی 94 بود که رسانه‌ها از انتقال مهدی هاشمی به بیمارستان خبر دادند و سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی وکیل مدافع وی، علت انتقال موکلش از زندان به بیمارستان را آسیب‌دیدگی از ناحیه پا در هنگام ورزش عنوان کرد اما سیدوحید ابوالمعالی وکیل دیگر مهدی هاشمی ضمن تایید انتقال موکلش از زندان به بیمارستان، علت را وجود غده در بدن مهدی هاشمی و انجام عمل جراحی برای خروج آن اعلام کرد.

مهدی هاشمی پس از انجام عمل جراحی چند روزی در بیمارستان تهران بستری بود تا این‌که برای سپری کردن ادامه دوران نقاهت خود در منزل، از مرجع قضایی درخواست مرخصی کرد. 30 دی بود که درخواست مرخصی هاشمی مورد موافقت مرجع قضایی قرار گرفت و او برای گذراندن مرخصی 14 روزه خود راهی منزل شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است