منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۰
شناسه خبر: 330094
گروه :خبر
images

معاون فرماندار بستک با بیان اینکه در بعد داخلی و خارجی، موافق و منتقد عملکرد مناسب و قابل قبول دولت یازدهم را در این سه سال تایید می کنند، گفت: مهار تورم یکی از مهم ترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  جهانگیریه، محمد احمدی معاون فرماندار بستک در جمع اقشار مختلف مردم در مسجد جامع با اشاره به دستاوردها و موفقیت های سه ساله دولت تدبیر و امید، اظهار داشت: دولت یازدهم در طی این سه سال توانسته است امنیت و آرامش روحی و روانی در بخش های مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی را در جامعه ایجاد کند و این بزرگترین خدمت دولت به مردم است.

 

وی  افزود: دولت تدبیر و امید بر اساس قابلیت ها و ظرفیت های کشور و با وجود شرایط سخت تحریم ها، فشارهای اقتصادی و محدودیت های خدمات رسانی، عملکرد مثبتی در حوزه های مختلف داشته است.

 

معاون فرماندار بستک مهار تورم را یکی از مهم ترین برنامه های دکتر روحانی عنوان کرد و افزود: دولت در این سه سال موفق شد آهنگ رشد افزایش قیمت ها را کند کرده و از افزایش لحظه ای، ساعتی و روزانه قیمت کالاهای اساسی مردم جلوگیری کند.

 

مهندس احمدی با اشاره به توفیقات در حوزه کشاورزی بیان داشت: در حوزه ذخیره سازی و نیاز مردم به نسبت سال 1392 و قبل از آن، ذخیره سازی در کشور 3 برابر شده است که تولیدات کشاورزی ما از 99 میلیون تن به 112 میلیون تن رسیده است.

 

وی تصریح  کرد: با توجه به نوسانات بازار و کاهش بی سابقه قیمت نفت، درآمدهای دولت در این سه سال به شدت کاهش یافت اما با تدابیر دولت یازدهم از سال 94 صادرات غیرنفتی بر صادرات نفتی پیشی گرفت.

 

معاون فرماندار بستک با اشاره به دستاوردهای دولت در حوزه سیاسی، اظهار داشت: در بحث سیاسی نیز دولت تدبیر و امید با دیپلماسی قوی و عزتمند، کار بزرگ توافق هسته ای با ابر قدرت های جهانی را به سرانجام رساند و حقوق هسته ای ملت ایران به عنوان سندی زرین پس از 12 سال تصویب شد.

 

احمدی با بیان اینکه این دولت در حوزه بهداشت و درمان دستاوردهای و موفقیت های زیادی داشته است، افزود: در حوزه بهداشت و درمان 10 میلیون نفر در 2 سال اول این دولت تحت پوشش رایگان بیمه سلامت قرار گرفتند که تاثیر زیادی در کاهش هزینه های درمانی مردم داشته است.

 

وی قانونمداری، اخلاق مداری، خودداری از دادن وعده های غیرقانونی و خارج از توان دولت به مردم، شنیدن صدای همه اقشار مردم، وفاداری به برنامه ها، تنش زدایی در حوزه داخلی و معکوس کردن فرآیند ایران و اسلام هراسی از مهمترین ویژگی ها و دستاوردهای دولت تدبیر و امید عنوان کرد.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است